Народний клуб ВЕРЕС

Роберт ГЕГЕДОШ: "Нам вкрай важливо було здобути перемогу"

Нападник рівненського Вереса Роберт Гегедош забив свій перший в еліті українського футболу гол. Цей м'яч, забитий у ворота колишньої команди футболіста, став переможним для червоно-чорних. Після гри Роберт Гегедош розповів про емоції від поєдинку і вибачився перед вболівальниками Минаю за святкування на футбольному полі. 

- Якщо нападник не забиває м'ячі - навіщо він тоді на полі? Можна без нього грати. Це моя задача - забивати. Сьогодні так вийшло, що забив у ворота своєї колишньої команди, яка свого часу повернула мене у футбол. Це був особисто віцепрезидент Минаю. Я закінчив з футболом, а він повернув мене до гри. Хочу йому за це подякувати.

І принагідно хочу вибачитися перед усім Закарпаттям, перед друзями. Отримав багато дзвінків до гри із запитанням, чи святкуватиму гол у ворота Минаю? Я сказав, що не буду. Бо ця команда повернула мене у футбол. Але сьогодні я трохи піддався емоціям. 

Гра в мене не йшла, мене хотіли міняти і в цей момент я забив. Тому піддався десь емоціям і святкував цей гол. Вже нічого не можу змінити. 

Зараз в Минаї немає жодного футболіста, з якими я колись грав разом. Хвилювання було, бо знав про очікування багатьох людей від мене у цій грі. Рідні, друзі, футболісти, з якими товаришую і які грають зараз за різні команди. Тому десь не пішла гра. І я це чудово розумію.

Сьогодні нам вкрай важливо було здобути перемогу. І для морального піднесення, і для кроку вперед у турнірній таблиці. Добре, що Богдан відбив пенальті - виручив. Можливо, гра була не надто видовищна, але дуже напружена. Бо кожен знав ціну помилки.

Я радий забити свій перший гол в УПЛ. Емоції - зашкалюють. Сподіваюся, що після медичного обстеження не підтвердяться підозри про перелом, чи розрив зв'язки плеча. Невдало впав в першому таймі. Але отримав знеболюючий укол і грав далі. Неприємно, але знав, що треба допомагати команді. 


Новини