Народний клуб ВЕРЕС

Роберт ГЕГЕДОШ та Михайло ШЕСТАКОВ - серед кращих у лізі за даними InStat

Осінню частину сезону 2020/2021 у Першій лізі футболісти Вереса провели вкрай вдало, що підтверджують статистичні показники компанії InStat. Найцікавіші факти інформаційна служба Народного клубу зібрала для вас у наступній підбірці.

КОМАНДНІ ДІЇ

ІНДИВІДУАЛЬНІ ДІЇ

- нападник Вереса Роберт Гегедош є найкращим асистентом першої частини сезону, маючи в своєму активі шість результативних передач, в середньому це 0.62 за матч. Окрім цього показник xA** Роберта також вражає - 4.17.

- Гегедош також входить у топ-10 футболістів ліги за кількістю ударів по воротах суперника, маючи в активі 28 спроб.

- Микита Полюлях входить у топ-5 кращих за передгольовими передачами.

- капітан Вереса Михайло Шестаков - у топ-3 ліги за кількістю єдиноборств із показником 37.17 в середньому за матч.

- Роберт Гегедош є лідером ліги за кількістю ключових передач (3.64 в середньому за матч).

- Віталій Тимофієнко із показником у 4.38 в середньому за матч входить до десятки кращих гравців ліги за кількістю навісів.

- за показником xGChain*** 0.85 в середньому за матч Роберт Гегедош також у топі. Кращими стали лише три футболісти ліги.

- Михайло Шестаков увійшов до топ-10 гравців за кількістю дотиків до м'яча у штрафному майданчику суперника, маючи в активі середній показник 3.89 за матч.

- Роберт Гегедош, граючи на вістрі, також полюбляє "ловити" офсайди - за цим показником він другий у лізі (1.14 офсайдів за матч у середньому).

- Віталій Дахновський нерідко йде у обводку, що дозволило йому увійти до топ-10 гравців за кількістю обводок з середнім показником 7.52 за матч.

- проти Михайла Шестакова порушують правила частіше, ніж на інших гравцях червоно-чорних, причому настільки часто, що з показником 3.31 в середньому за матч Михайло у топ-10 гравців ліги.

- Шестаков та топ-10 не можуть один без одного, тому цього разу Михайло увірвався до топів за кількістю єдиноборств в атаці (14.11).

- відразу дует наших нападників: Гегедош і Шестаков - серед топ-10 лідерів ліги за показником верхових єдиноборств в середньому за матч. У Роберта - 11.24, Міша має в активі 10.80.

- Микита Полюлях - майстер підкатів, входячи до п'ятірки найкращих в лізі із показником 1.95 в середньому за матч.

- Роберт Гегедош - справжній фахівець із стандартних положень. Форвард Вереса - відразу у трьох топ-10: із прямих ударів зі штрафних, кутових, а також із розіграних штрафних. За останнім показником він є другим у чемпіонаті (2.39 в середньому за матч).

- Віталій Тимофієнко також потрапив до топ-10 гравців ліги за кількістю розіграних штрафних ударів (1.82 в середньому за матч).

- Дмитро Нємчанінов має найбільшу кількість вкинутих аутів у лізі (13.01 в середньому за матч).

- Віталій Дахновський інтенсивно вступає у єдиноборства, і, як наслідок, нерідко фолить - він у топ-10 гравців ліги із показником 2.60 в середньому за матч.

Бажаємо нашим футболістам не зупинятися, рухаючись тільки вперед!

**xA - метрика, що демонструє вірогідність кожної передачі стати гольовою. 

***xGChain - метрика є показником залученості гравців до атакуючих дій команди. В ній всі гравці, які зробили хоча б одну дію в атаці, що призвела до удару, отримують xG цього удару

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини