Народний клуб ВЕРЕС

Роман МІРОШНИК: "Новий контракт і шанс зіграти в УПЛ - це дуже важливо для мене"

Захисник рівненського Вереса Роман Мірошник, який лише вчора підписав новий контракт із народним клубом, поділився з інформаційною службою червоно-чорних очікуваннями від нового сезону: 

- Дуже дякую народному клубу Верес за довіру. Докладу максимум зусиль, аби виправдати її. Дуже хочу і вірю в те, що в Українській Прем'єр-лізі наступного сезону ми продемонструємо свою найкращу гру. 

Новий контракт і шанс зіграти в УПЛ - це дуже важливо для мене. Свого часу я вже мав шанс проявити себе в еліті українського футболу. Але, будучи гравцем донецького Металурга, так і не зіграв жодного офіційного матчу в УПЛ за цю команду. Тому сподіваюся дебютувати в Українській Прем'єр-лізі вже у складі рівненського Вереса і досягти разом з клубом серйозних висот.

Також хочу подякувати за підтримку впродовж сезону вболівальникам. Це дуже важливо для нас. Якби не вболівальники, їхня підтримка - ми не зуміли б завоювати цієї путівки до УПЛ. Намагатимемося радувати прихильників нашої команди і у наступному сезоні в УПЛ.

Новини