Народний клуб ВЕРЕС

Роман МІРОШНИК: "Вже вивчаємо Оболонь"

Захисник Вереса Роман Мірошник розповів інформаційній службі народного клубу про підготовку до першого у новому році календарного матчу команди у чемпіонаті України - проти столичної Оболоні:

- В якому настрої готуєтеся до гри з Оболонню?
- Команда готується на матч з Оболонню в доброму гуморі, всі з нетерпінням чекають на відновлення чемпіонату. Зараз перебуваємо у Винниках. Умови сприятливі. Тому ніщо не заважає якісній підготовці до гри.

- Як вплинула психологічно на команду поразка від Зорі?
- Розібрали кубкову гру з Зорею. У цьому матчі було багато позитивних моментів. Подекуди наша команда виглядала навіть краще опонентів. В цілому психологічний стан добрий. Незважаючи на поразку. Розуміємо, що можемо грати з будь-якою командою. А усі бар'єри і стереотипи - лише у нашій голові.

- Що вже вивчили про Оболонь? В чому сила цієї команди?
- Матч з Оболонню буде непростим. Нам важливо успішно розпочати цю гру і тримати планку до кінця чемпіонату.

Вже вивчаємо Оболонь. Тренерський штаб поступово нам вказує на потрібні аспекти в грі суперника. Детальніше розбиратимемо тактичні нюанси поєдинку вже перед грою.

- Ти не грав із Зорею. Матч з Оболонню може стати першим офіційним у новому році. Як сам налаштовуєшся на цю гру?
- Готуюся в плановому режимі, вже чекаю офіційних матчів. Хочеться радувати уболівальників позитивними емоціями і, головне, результатом.

Нагадаємо, гра чемпіонату Першої ліги Оболонь - Верес відбудеться у п’ятницю, 12 березня, в Києві на стадіоні Оболонь Арена. Початок зустрічі о 18:00. Гра пройде з глядачами.

Новини