Народний клуб ВЕРЕС

SELECT - офіційний м'яч НК Верес

Народний клуб Верес продовжує співпрацю з провідним виробником футбольних м'ячів - компанією SELECT.

Строк угоди - один рік.

Нагадаємо, що червоно-чорні вже мали справу з м'ячами компанії SELECT у ПФЛ та залишились максимально задоволені якістю продукції данського виробника.

"Ми прагнемо бути серед кращих, тому для нас вкрай важлива якість. Також ми цінуємо лояльність і надійні партнерські зв'язки, що врешті-решт вилилось у продовження співпраці. Впевнені, що з компанією SELECT ми рухаємось в одному напрямку, і нас чекає чимало спільних перемог", - відмітив генеральний директор Вереса Антон НАЗАРУК.

"Ми раді тому, що наше партнерство з Вересом продовжується і вдячні за довіру.
  
Команда вже грала нашими м'ячами у змаганнях ПФЛ, тож це знайомий для них ігровий снаряд. Він перевірений часом і за два роки не мав жодних нарікань від гравців. Футболісти вже ознайомлені з його властивостями, а тому впевнені, що м'яч їх не підведе у найвідповідальніший момент. Цими м'ячами грають провідні клуби Європи в таких країнах, як Німеччина, Португалія, Бельгія, Нідерланди, Данія та багато інших.

В сезоні 2020/21 клуб гратиме м'ячем в новому дизайні, який водночас є приємним і для глядачів, і для гравців. Впевнений, що наше співробітництво буде тісним і продуктивним для обох сторін.  
Бажаємо рівненській команді лише красивих голів і завжди тільки перемог в Прем'єр-лізі! Сподіваємося, що наші м'ячі максимально цьому сприятимуть", - прокоментував продовження співпраці з НК Верес директор В9 Спорт, офіційного представника ТМ SELECT в Україні Павло ПРИСЯЖНЮК.

Новини