Народний клуб ВЕРЕС

Серед звільнених сьогодні з російського полону захисників України - брат В`ячеслава Шевчука. На нього вже чекають рідні!

Сьогодні з російського полону вдалося звільнити ще 140 захисників України. Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Це військовослужбовці Збройних сил України, тероборонівці, нацгвардійці, військовослужбовці ВМС та Держприкордонслужби України.

Серед звільнених сьогодні з полону захисників України і офіцер Держприкордонслужби підполковник Сергій Шевчук. Це брат спортивного директора народного клубу Верес В'ячеслава Шевчука.

- Після початку повномасштабного російського вторгнення Сергій захищав від окупантів Маріуполь. Пізніше, разом з іншими нашими захисниками тримав оборону Азовсталі. Пізніше, разом з іншими українськими військовополоненому опинився в Оленівці. Увесь цей час я намагався з різних джерел отримувати інформацію про нього, про його стан. Мій брат - батько чотирьох дітей. Уся родина - дуже за нього хвилювалася. Після повідомлення про сьогоднішній обмін військовополоненими - я побачив його на фото серед звільнених. Схуд кілограмів на 30. Але живий. Це - найголовніше. Особисто з ним ще не спілкувався. Але вже повідомив про радісну новину батьків, його дружину і дітей, - розповів інформаційній службі народного клубу спортивний директор НК Верес В'ячеслав Шевчук.

ФОТО - з Telegram каналу Андрія Єрмака.

Новини