Народний клуб ВЕРЕС

Сергій КОВАЛЬ: «Ми не проти, щоб Маргарян грав у Вірменії. Але хотіли б знайти компроміс, вигідний для всіх»

Радник президента народного клубу Верес Сергій Коваль розповів про подробиці із ситуацією навколо контракту із вірменським захисником Жирайром Маргаряном. 

Нагадаємо, після початку російського вторгнення та російсько-української війни футболіст залишив розташування клубу. А згодом, скориставшись Додатком 7 Регламенту ФІФА зі статусу та трансферу футболістів (в якому йдеться про те, що усі трудові договори іноземних футболістів та тренерів із клубами УАФ будуть автоматично призупинені до кінця сезону в Україні (30 червня 2022 року) без необхідності будь-яких дій з боку сторін трудового договору), опинився у розташуванні вірменського Урарту.

- Упродовж тривалого часу після початку російського вторгнення ми з Жиро регулярно спілкувалися і він однозначно висловився, що під час війни бажання повертатися до України не має. Ми шукали вихід з цієї ситуації.

Пропонували йому компроміс - знайти варіант із трансфером, за який ми могли б отримати фінансову компенсацію. Адже клуб витратив певні ресурси на підписання цього гравця взимку. Жирайр відмовився. Він просто опинився в клубі Урарту, де провів пів року, згідно з Додатком 7 до правил ФІФА. 

А влітку з новин на Transfermarkt ми дізналися про постійний контракт гравця з Урарту. Хоча жодних офіційних документів щодо цього наш клуб не погоджував. Контракт Маргаряна з Вересом розрахований на 3 роки. 

Клуб одразу звернувся до Transfermarkt і портал виправив формулювання з постійного трансферу на річну оренду.

Також ми звернулися до клубу Урарту і Вірменської асоціації футболу із запитанням - на яких підставах гравець зараз виступає у чемпіонаті Вірменії. Однак, відповіді не отримали. 

Це дуже неприємна ситуація. Ми не проти, щоб Жиро грав у Вірменії. Але хотіли б знайти компроміс, вигідний для усіх сторін. 

Будемо сподіватися, що нам це вдасться. Бо дуже не хочеться йти до футбольних судових інстанцій, - резюмував радник президента народного клубу Верес Сергій Коваль.

Новини