Народний клуб ВЕРЕС

Сергій КОВАЛЬ: "Робота з громадою - один із пріоритетів УЄФА”

Радник президента народного клубу Верес Сергій Коваль поділився враженнями від участі у робочій зустрічі представників клубів країн Балтії, Молдови, Грузії та України у рамках програми UEFA GROW, що відбулася в естонському Таллінні 17-го грудня. 

Перш за все, дуже приємно, що наш клуб відзначають в Україні як такий, що має серйозний потенціал для росту і налаштований на роботу з громадою міста для розвитку бренду та популяризації футболу. В УЄФА, як керівному органі європейського футболу, зацікавлені в розвитку гри в усіх регіонах континенту. Навіть там, де футбол історично не має великих досягнень, чи популярності.

Пілотним проектом стала Естонія, де європейські колеги інвестували значні кошти в залучення та навчання так званих community development officers - тобто співробітників, відповідальних за тісний взаємозв’язок між клубом і громадою. Після старту програми в країні значно виросла відвідуваність стадіонів та спостерігається ріст цікавості до футболу. 

Такі співробітники тримають руку на пульсі життя футбольного клубу. Турбуються про те, аби клуб був відкритим для вболівальників та мешканців того чи іншого регіону, аби футбол був не лише для фанатів, а й просто приємним заняттям для походу сім’єю, тусовкою для друзів тощо.

Така програма вже працює в Естонії. Нещодавно стартувала в Молдові, на черзі Азербайджан. В найближчому майбутньому хочеться побачити серед цього переліку і Україну, адже нашому футболу в нинішній час подібний підхід теж не був би зайвим.

Ми проговорили це з представниками УЄФА та висловили інтерес до роботи у цьому напрямку. Нам пообіцяли проаналізувати всі дані, підготувати кошторис та почати діалог з УАФ.

Однозначно, Верес зацікавлений в участі в подібних програмах. Більше того, попередньо я від імені клубу вже запросив учасників робочої панелі до Рівного одразу після відкриття стадіону Авангард.

Впевнений, що подібний міжнародний івент дасть хороший імпульс в нашій роботі з громадою Рівного.

Новини