Народний клуб ВЕРЕС

Сергій ПАНАСЕНКО: "У нас кожна гра - як фінал"

Сергій Панасенко, який через травму пропустив усю осінню частину сезону, навесні є стабільним гравцем основи у Вересі і демонструє справжні лідерські якості: 7 матчів, 1 гол та 2 асисти. Саме точний удар Сергія Панасенка приніс рівнянам перемогу у непростому виїзному матчі проти Ниви минулого тижня.

- Сергію, які враження залишилися від матчу з Нивою? Як вважаєш, найкраща твоя гра за Верес?

- Враження від гри проти Ниви – позитивні. Бо ми перемогли. Чи стала ця гра найкращою у моєму виконанні за Верес? Ні, звичайно. Мої найкращі ігри – попереду.

- Розкажи про гол Ниві. Чи часто забивав прямим ударом зі штрафного раніше?

- Усе просто. Заробив штрафний удар, взяв м’яча, вдарив і забив! Не можу сказати, що часто забиваю прямими штрафними ударами. Але такі м’ячі у своїй кар’єрі забивав вже не раз і не двічі.

- У попередніх трьох матчах Верес здобув дуже важкі перемоги. 2-1, двічі по 1-0. Команда втомилася?

- Перемоги даються дуже важко, тому що немає прохідних матчів. Немає суперників, яких ми могли б на одній нозі обіграти. У нас кожна гра - як фінал. І цим все сказано.

- Попереду гра з Миколаєвом. Ти грав за цей клуб (13 матчів, 2 голи). Чим сильний нинішній Миколаїв?

- Це зовсім нова команда. Я грав за Миколаїв з іншими хлопцями, яких там вже немає. Чим сильний Миколаїв – поки не можу сказати. Подивимося матчі, проаналізуємо гру суперника і все зрозуміємо.

Новини