Народний клуб ВЕРЕС

Тетяна ТРІЛЬ: "З командою хочу досягти найвищих результатів"

У стартовому матчі Першої ліги чемпіонату України серед жінок минулого тижня команду рівненського Вереса із капітанською пов'язкою виводила одна із найбільш титулованих і досвідчених футболісток Рівненщини - Тетяна Тріль (Полюхович). Перед стартом нового сезону двадцятидворічна рівнянка повернулася до рідної команди із Житлобуда-2. Нагадаємо, із харківським клубом Тетяна Тріль (Полюхович) двічі ставала чемпіоном України, двічі завойовувала національний Кубок. А також - зіграла 6 матчів у Лізі чемпіонів УЄФА (3 голи) та 5 поєдинків за збірну України.

- Перший матч - це завжди хвилювання. Що казав тренер безпосередньо перед грою в Івано-Франківську і як налаштовував команду?

- Ми дуже довго чекали на цей матч. Вже хотіли швидше розпочати чемпіонат. Було невеличке хвилювання, тому що це перша гра. Але ми дуже довго готувались, тому настрій був бойовий. Тренер перед грою розповів про сильні і слабкі сторони суперника і на що треба звернути увагу під час гри, сказав, щоб ми гнули свою лінію і нав‘язували супернику нашу гру.

- Розкажи трішки по підготовчий процес команди до чемпіонату: коли почався, як збиралася команда, що було цікавого?

- Підготовку до чемпіонату ми розпочали 26 липня, оскільки матчі першого туру мали відбутися 15 серпня. Але у зв‘язку з тим, що команда Єдність (Київ) знялась зі змагань - стартували ми 1 вересня. Тренери склали план підготовки, за яким ми готувались до чемпіонату. Працювали в дворазовому режимі тренувань, заняття були цікаві та інтенсивні: робота з м‘ячами та тактика. Зіграли товариську гру з командою Вищої ліги Карпати (Львів), потім декілька днів відпочили і продовжили підготовку. Зараз вийшли в режим одноразових тренувань та будемо вже готуватись безпосередньо до команд, з якими нам треба буде грати.

- Які цілі на цей сезон тренерський штаб ставить перед командою?

- Цілі на сезон найвищі - зайняти перше місце в своїй групі та грати у фіналі турніру з переможцем групи Б Першої ліги чемпіонату України.

- Тобі, як капітану команди, і людині, яка, до речі, веде соцмережі Veres Women, завжди доводиться бути відповідальною перед гравчинями і керівництвом. Як усе встигаєш? І чого хочеш досягти з командою?

- Хотілося звичайно тримати в секреті особу адміністратора групи Veres Women у соцмережах. Але нехай вже люди знають. Зараз в команді дуже багато дівчат, які ще навчаються в Костопільському спортивному ліцеї, тому тренерський штаб вирішив призначити мене капітаном. Я одна з найбільш досвідченіших гравців цієї команди. Для мене це взагалі не навантаження, тому що я люблю футбол і я від цього отримую задоволення. А вести групу в соцмережі - це як хоббі, мені подобається бути таким міні-блогером команди, надихнулась Дмитром Поворознюком.

З командою хочу досягти найвищих результатів та показати людям, що жіночий футбол це круто, стильно, красиво і цікаво.

Новини