Народний клуб ВЕРЕС

Третього грудня - загальні збори акціонерів народного клубу!

3-го грудня 2021 року в міському будинку культури Рівного (вул. Соборна, 3Д) відбудуться перші загальні збори усіх акціонерів рівненського народного клубу Верес. Початок о 16.00.

Головне питання, яке розглядатимуть на перших загальних зборах – обрання нової наглядової ради РНК Верес. Також на заході обговорюватимуть попередні підсумки роботи клубу у 2021 році і стратегія розвитку на найближчі роки.

Іван НАДЄЇН, президент народного клубу Верес:

- Хочу запросити усіх акціонерів, які ще не зареєструвалися - зареєструватися для участі у заході. Ми повинні розуміти, скільки буде людей. Бо через пандемію, приїхати можуть не всі. 

Це вперше відбудуться збори усіх власників футбольного клубу. Їх є 370. На зборах вони оберуть основний керівний орган клубу - наглядову раду. Також буде презентована стратегія розвитку клубу до 2025-го року. 

Загалом - це знакова подія. Збори, фактично, будуть дводенними. Ми покажемо акціонерам клубу, як триває будівництво стадіону Авангард. Покажемо, де будуємо базу. Відвідаємо матч проти київського Динамо у Луцьку. 

Подія - непересічна. Бо це вперше після публічного розміщення акцій, після того, як було викуплено всю емісію - всі акціонери зможуть зібратися, познайомитися і почати будувати справді народний клуб. - сказав Іван Надєїн.

Прохання до акціонерів зареєструватися для участі у перших загальних зборах.

Посилання для реєстрації тут

Увага: у зв'язку з дією епідобмежень для "червоної" зони карантину на Рівненщині, для участі у зборах потрібно буде предявити COVID-сертифікат, або негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (зроблений не пізніше, ніж за 72 години до початку заходу).

Новини