Народний клуб ВЕРЕС

Три футбольні поля та адміністративні приміщення: Верес представив ескіз бази

На початку тижня міська влада Рівного запропонувала Вересу можливу ділянку під будівництво футбольної бази, а сьогодні народна команда уже представила ескіз майбутньої футбольної споруди. На презентації були присутні міський голова із заступниками, депутати, громадськість та представники Вереса. Згідно з попереднім проєктом, база буде розташована на ділянці у 8 га. Там збудують три футбольні поля та адміністративні споруди. Одне з полів буде з трибунами до тисячі глядацьких місць.

- На Костромській - хороший варіант, адже він як логістично так і рельєфно зручний. Варіант, з площею 8 га дозволить нам побудувати щонайменше три поля. Ми готові за нього взятися вже наступного дня після того, як буде прийнято рішення по цій ділянці. Згідно з проспектом емісій, основне спрямування коштів з продажу акцій - це будівництво футбольної інфраструктури. Тому якраз це дуже вчасно, - підсумував зустріч президент народного клубу Вереса Іван НАДЄЇН.

На понеділок, 12 квітня, запланована зустріч представників Вереса із головами фракцій у Рівненській міській раді.

- Уже в понеділок буде це питання винесене на погоджувальну раду. Якщо там голови фракцій підтримають цю ідею, то цілком ймовірно, що вже на найближчій сесії 15 квітня буде винесено це питання на голосування. Якщо ж не 15 квітня, то ми плануємо, що до кінця місяця буде ще одне позачергове засідання пленарне і уже там буде вирішено це питання, - сказав міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК.

Заплановано, що тренувальну базу використовуватимуть основна, молодіжна та жіноча футбольні команди Вереса.

Новини