Народний клуб ВЕРЕС

Tribuna.com - преміум-партнер народного клубу Верес!

Портал Tribuna.com, провідне спортивне медіа України, отримав статус преміум-партнера народного клубу Верес у сезоні 2021-2022. Логотип медіа відсьогодні з'явився на ігровій формі нашої команди. Крім цього, Tribuna.com отримає низку інших переваг, серед яких реклама на стадіоні під час домашніх матчів, новини і згадки на медіа-ресурсах клубу.

Але найголовніше – в українському футболі з’явилася нова колаборація, мета якої створювати більше цікавого та яскравого контенту для вболівальників.

За словами президента РНК Верес Івана Надєїна, клуб зацікавлений у розширенні аудиторії і створенні якісного медіа-продукту.

- Ми отримали великий поштовх у розвитку після серіалу Футболіст. Але ми на цьому не зупиняємося. Зараз йде активна робота над посиленням власних медіа, працює Veres TV, щодня клуб генерує новини. Ми хочемо увійти у ТОП-5 українських клубів за аудиторією і стати найпопулярнішим клубом західної України. Для цього об’єднуємося з найкращими, тому вибір на користь Tribuna.com був очевидним. Наразі це не лише спортивне медіа, але й величезне ком’юніті, і ми раді стати його частиною, – відзначив президент РНК Верес.

Нагадаємо, щомісячна аудиторія Tribuna.com перевищує 5 млн осіб. Кількість підписників медіа у Facebook 330 тис осіб, у Instagram – 93 тис осіб, у Telegram – 41 тис осіб.

Читачами медіа є переважно чоловіки 18-34 роки, жителі великих міст з вищою освітою і доходом вище середнього.

Наразі партнерами РНК Верес є компанії та бренди Parimatch, МТБ Банк, Укртепло, Autoplus, Семікс бетон, Inter-Beton, Optimus, Kelme, Рівень, Rivne Media.

Новини