Народний клуб ВЕРЕС

Українська Прем‘єр-ліга: підсумки четвертого туру

Огляд матчів 4-го туру чемпіонату Української VBet ліги.

Рух - Зоря - 3:1
У стартовому матчі 4-го туру VBet ліги львівський Рух переміг луганську Зорю з рахунком - 3:1. Початок матчу видався доволі спокійним, гольові моменти команди почали створювати ближче до екватору першого тайму. Пропустивши двічі, Зоря почала створювати більше, мала можливість зрівняти рахунок після, проте вдача була на стороні львівського клубу. Перша перемога для Руху у новому сезоні. Хет-трик за господарів оформив бразильський легіонер Таллес. У складі гостів відзначився Назарій Русин.

Кривбас - Верес - 0:1
Верес мінімально обіграв Кривбас на виїзді, тим самим здобувши третю перемогу на старті сезону. Протягом першого тайму обидві команди мали гольові моменти. У другому Кривбас перейняв ініціативу, проте рівняни мали більше можливостей подвоїти рахунок. “Ми високо підняли планку і опускати її вже не можемо", – цитує головного тренера рівнян Юрія Вірта офіційний сайт рівнян.
Переможним голом у матчі відзначився Віталій Дахновський.

Варто відзначити курйозний момент у матчі. Рівненський клуб не дорахувався декількох емблем на формі після завершення матчу, вони від дощу відклеїлися з форми.

Шахтар - Чорноморець - 2:1
Донецький Шахтар здобув вольову перемогу над одеським Чорноморцем. "Моряки" вийшли уперед уже на 9-й хвилині, голом відзначився Максим Брагару. “Гірники” на 76-й хвилині зрівняли рахунок зустрічі - забитий гол на рахунку Мар’яна Шведа, новачка клубу. Декілька моментів у матчі мав легіонер Лассіна Траоре, проте удари були неточними. Остаточну крапку у матчі і перемогу клубу Ігоря Йовічевіча на 90+6-й хвилині приніс Олег Очеретько. “Це важливі три очки для нас. Наразі можемо трохи відновитися і з цілковитою концентрацією готуватися до гри із Селтіком - прокоментував результат зустрічі головний тренер донеччан Ігор Йовічевіч.

Дніпро-1 - Металіст 1925 - 3:0
У 4-му матчі туру УПЛ Дніпро-1 приймав Металіст 1925. Номінальні господарі поля впевнено перемогли харків’ян із рахунком - 3:0. У складі дніпрян відзначилися: Адамюк, Довбик і Громов. Протягом всієї гри Дніпро-1 постійно тримав у напрузі воротаря Металіста-1925 Олега Мозіля, створюючи моменти. Ці три очки дозволили клубу із Дніпра вийти на третє місце у турнірній таблиці Української Прем’єр ліги, витіснивши Зорю. В активі обидвох команд по 9 очок.

Колос - Металіст - 1:0
Колос з Ковалівки обіграв Металіст. Єдиний гол у матчі був забитий Сергієм Мякушко на 73-й хвилині матчу, гравець отримав м’яча у карному майданчику, обіграв суперника та пробив у верхній кут. Воротар Металіста Олександр Рибка не зміг врятувати. Харків’яни догравалали останні хвилини матчу у меншості. Олександр Каплієнко пішов з’ясовувати стосунки із Євгеном Смирним, внаслідок чого отримав другу жовту картку та був вилучений з поля на 89-й хвилині зустрічі.

Завдяки цій перемозі Колос набрав 10 очок і піднявся на перше місце в УПЛ, обійшовши донецький Шахтар. Металіст зазнав першої поразки у сезоні. Харків’яни мають у своєму активі 7 залікових балів.

Динамо - Львів - 1:0
У неділю, київське Динамо перемогло Львів та здобуло першу перемогу в новому сезоні Української Прем’єр ліги. Рахунок на 32-й хвилині зустрічі відкрив Віталій Буяльський. Цей гол допоміг перервати безвиграшну серію Динамо, котра налічувала 5 поразок поспіль. Можливо саме завдяки цьому виграшу, команда Луческу розпочне свій вихід з кризи. “Сьогодні всі виклалися на повну та здобули перемогу. Це найголовніше” - прокоментував зустріч голкіпер киян Денис Бойко. Кияни після цієї зустрічі мають у своєму активі 3 очки, Львів - 1 заліковий бал.

Ворскла - Олександрія - 0:0
Полтавська Ворскла зіграла внічию з Олександрією.
На 8-й хвилині матчу Олександрія вийшла вперед завдяки голу Валерія Бондаренка, проте гол захисника було скасовано після перегляду відеоповтору. На екваторі другого тайму, полтавці могли повести у рахунку, проте м’яч після подачі Кравця зі штрафного влучив у поперечину. До кінця матчу команди так і не змогли забити, у підсумку нічия - 0:0.

Варто зауважити, що під час матчу декілька разів перервалася трансляція матчів на телеканалі Setanta Sport+ через проблеми з електропостачанням на стадіоні. На 30-й хвилині матчу сталася пауза у зустрічі через проблеми роботи системи VAR - проблема з живленням - тому певний час команди відпочивали на футбольному полі. Для Ворскли це перший заліковий бал у новому сезоні, Олександрія має у своєму активі 7 залікових пунктів.

Інгулець - Минай - 1:2
Минай у меншості здобув перемогу над Інгульцем. Це перша перемога для Миная у розіграші 2022/2023. Закарпатський клуб вийшов вперед уже на 18-й хвилині зустрічі. Голом відзначився Єгор Твердохліб. У другому таймі гості забили другий гол у цьому протистоянні. На 60-й хвилині Олексій Хахльов до свого асисту додав у актив і забитий гол.
На 88-й хвилині зустрічі Минай залишився в меншості. Достроково завершив зустріч воротар Олександр Бандура. Він зіграв руками за межами штрафного майданчику, намагаючись перехопити передачу суперників. Арбітр покарав гравця прямою червоною карткою.

У компенсований час футболісти із Петрового змогли скоротити відставання до одного голу зусиллями Олександра Козака, проте уникнути поразки їм все ж таки не вдалося.