Народний клуб ВЕРЕС

Вадим ЄВТУШЕНКО: "Вилучення зробило виконання нашого завдання неможливим"

Головний тренер Кристала Вадим Євтушенко проаналізував гру своєї команди у матчі з рівненським Вересом (0:2):

- Засмучений тим, що нам не вдалося дограти матч у повному складі. Хотіли дати бій Вересу. Хоч ми й знаходимся на різних полюсах турнірної таблиці з рівнянами. Налаштовував команду на те, що можемо на рівних протистояти цьому супернику. Ми вірили, що можемо взяти очки у цій грі. В це необхідно вірити. 

Розуміли, що на рівних з Вересом грати буде непросто. Суперник має прекрасну атакувальну лінію. Тому дещо змінили тактику в цій грі. Вирішили грати в п'ять оборонців. Декілька наших футболістів не увійшли в гру, як слід. Тому ми не могли достойно відповідати на атаки рівнян навіть до перерви, граючи у рівних складах. А вилучення зробило виконання нашого завдання неможливим. Сподівалися відстояти хоча б нічию. Але команди, які грають у п'ять захисників, не повинні пропускати такі голи. 

В епізоді з вилученням не було навмисного умислу. І жовта картка була б цілком закономірним покаранням. Але в суперника виступила кров... Арбітри прийняли таке рішення. 

Щодо пенальті. Проспали ривок Сергійчука. Наш гравець вимушено фолив. Ми вже шостий пенальті отримали. Можливо, не вистачає майстерності нашим футболістам.

Новини