Народний клуб ВЕРЕС

Вболівальники ініціюють аукціон зі збору грошей на подарунки дітям-переселенцям!

Вболівальники та адміністрація народного клубу Верес ініціюють аукціон зі збору грошей на Великодні подарунки дітям, які вимушено переселилися до Рівного з інших областей України.

Благодійний аукціон стартує найближчої середи, 20-го квітня, на Instagram сторінці Veres Place і триватиме до вечора п'ятниці - 22-го квітня.

На аукціон будуть виставлені три лоти:

- Унікальна бурштинова картина в єдиному екземплярі, а також ігрова футболка - від президента народного клубу Верес Івана НАДЄЇНА.

- Бурштинова картина, комплект воротарської форми та футбольний м'яч із автографами - від головного тренера народного клубу Верес Юрія ВІРТА.

- Унікальна бурштинова картина в єдиному екземплярі, ігрова футболка збірної України та вимпел - від спортивного директора народного клубу Верес В'ячеслава ШЕВЧУКА.

- Ми хочемо зібрати гроші для придбання подарунків дітям-переселенцям. Усі лоти - по-своєму унікальні. Наприклад, бурштинові картини від Івана Надєїна і В'ячеслава Шевчука - існують в єдиному екземплярі. Таких більше ні в кого немає. До цієї доброї справи вже долучилися працівники ДСНС в Рівненській області. Рівненська фабрика нетканих матеріалів - вони вже виділили певну суму, допоміг також коровайний дім Март - вони зробили величезну знижку на солодкий стіл, - розповів інформаційній службі клубу вболівальник та співорганізатор аукціону Дмитро ЧАК.

Новини