Народний клуб ВЕРЕС

Десна - Верес: історія протистоянь

У неділю, 29 серпня, рівненський Верес у Чернігові зіграє календарний матч 6 туру чемпіонату VBet ліги проти Десни. Поєдинок пройде на стадіоні імені Юрія Гагаріна і розпочнеться о 14:00. 

Цей поєдинок стане для суперників ювілейним, п'ятдесятим протистоянням на футбольному полі. За підсумком вже зіграних поєдинків - перевага на боці рівнян: 18 перемог проти 15 у чернігівців.

Втім, більшості цих перемог - вже не один десяток років. Якщо ж говорити про поєдинки, що відбулися у ХХІ столітті - то тут успіх частіше святкували саме наші суперники.

Востаннє Верес обігрував Десну п'ятнадцять років тому. У чемпіонаті Другої ліги сезону 2005-2006 рівняни вдома обіграли чернігівців - 2:0 завдяки голам Юрія Скорохода і Сергія Вознюка.

На виїзді Верес обігрував Десну у квітні 1992-го. Тоді обидві команди виступали у Першій лізі чемпіонату України. Тоді чотири голи Олексія Снігирьова принесли рівнянам успіх - 4:1.

Верес - Десна у квітні 2017 рокуКрайня ж дотепер зустріч рівненської та чернігівської команди відбулася у квітні 2017 року. Обидві команди боролися за путівку до УПЛ. На переповненому стадіоні Авангард у Рівному Десна обіграла Верес - 2:0 і обійшла рівнян у турнірній таблиці. 

З-поміж нинішніх футболістів команди народного клубу участь у тій грі взяли Богдан Когут і Валерій Кучеров. Сергій Петько провів матч на лаві запасних. А у запасі Десни був Ігор Солдат, який теж на полі тоді не з'явився.

Чернігівці у підсумку фінішували другими у Першій лізі. Але не отримали Атестат для участі в УПЛ і їхнє місце в еліті зайняли саме рівняни, які той чемпіонат завершили третіми.

Історія протистоянь Десна - Верес

49 матчів: +15, =16, -18

Різниця м'ячів: 49-60

Історія протистоянь на полі Десни:

25 матчів: +10, =11, -4

Різниця м'ячів: 28-23


Новини