Народний клуб ВЕРЕС

Верес - Металіст: історія протистоянь

Завтра рівно о 15:00 на стадіоні Авангард у Рівному у матчі шостого туру VBET ліги зіграють рівненський Верес і харківський Металіст.

Верес та харківський Металіст (до розформування команди у 2016 році) провели 18 матчів. 10 з них - у чемпіонатах Незалежної України. Рівняни лише одного разу поступилися суперникам на власному полі. Це сталося в останньому дотепер офіційному матчі команд.

У сьомому турі Першої ліги чемпіонату України 12-го листопада 1996 року на Авангарді Верес поступився Металісту - 1:4. Цікаво, що усі п’ять м’ячів у тій грі забила команда Михайла Фоменка. Віталій Сахно, Олександр Карабута (двічі) і Олексій Чобан - забивали у ворота Вереса, а Андрій Анищенко - у свої. Той поєдинок повинен прекрасно пам’ятати нині адміністратор Вереса Анатолій Коломієць, який тоді провів на полі усі 90 хвилин.

8- го лютого Верес та Металіст після понад двадцятип’ятирічної перерви зустрілися знову у матчі Winter Cup на зимових зборах у Туреччині. Харків’яни перемогли - 2:1. Після того як Ігор Солдат вивів нашу команду вперед - він спершу зрівняв рахунок ударом у свої ворота. А потім перемогу Металісту з пенальті приніс Балулі.

Також у контексті історії протистоянь варто згадати літній трансфер Сергія Панасенка із Вереса до Металіста. Сергій став першим футболістом, якого Верес продав на трансферному ринку.