Народний клуб ВЕРЕС

Верес – Рух: історія протистоянь

Рівненський Верес досі ніколи не перемагав львівський Рух в офіційних зустрічах.

Вперше на рівні офіційних матчів рівненський Верес та Рух зустрілися у сезоні 2019-2020. У матчі другого попереднього раунду розіграшу Кубку України у Млинові Рух обіграв червоно-чорних. Гості забили два швидкі м'ячі зусиллями Кондракова і Климчука. Верес зумів відповісти лише реалізованим пенальті у виконанні Юрія Соломки. 1:2 і далі у Кубку пройшов Рух.

На старті минулого сезону команди вперше зустрілися у матчі Української Прем’єр-ліги. На Арені Львів Рух знову забив два швидких голи (Климчук і Борячук) і знову переміг - 2:1. Єдиний м’яч за Верес у тій грі провів Михайло Шестаков.

Нарешті, у грудні минулого року на луцькому Авангарді Верес був дуже близький до перемоги на львів’янами після голу Сергія Панасенка. Та святкувати успіх у тому матчі рівнянам завадила низька реалізація власних шансів і спірний пенальті, який наприкінці гри реалізував Юрій Климчук – 1:1.

Нападник Руха Юрій Климчук, до слова, є найкращим бомбардиром в історії зустрічі суперників. Він забивав по м’ячу у кожному із трьох офіційних поєдинків своєї команди проти рівнян.

Окрім офіційних матчів команди зустрічалися у товариських поєдинках. Востаннє - цього літнього міжсезоння. Тоді також переміг Рух - 2:0.

Історія протистоянь Верес - Рух:
3 матчі: +0, =1, -2
Різниця м'ячів: 3:5

Історія протистоянь на полі Вереса:
2 матчі: +0, =1, -1
Різниця м’ячів: 2-3

Новини