Народний клуб ВЕРЕС

Верес - серед учасників престижного WyScout Forum

Радник президента народного клубу Верес Сергій Коваль взяв участь в онлайн-зібранні представників провідних агенцій та клубів Європи та світу - WyScout Forum.

Захід щорічно відбувається за ініціативи однойменної компанії з відеоаналізу та обробки даних. Під час зустрічі була можливість провести індивідуальні онлайн-консультації з менеджментом багатьох клубів зарубіжжя: Англії, Шотландії, США, Німеччини, Франції, Бельгії тощо.

Лише за два дні вдалося провести плідні та перспективні зустрічі з керівництвом та селекційною службою АЗ Алкмаар, Кортрейка, Хартс, Гройтер Фюрту, Німа та ряду інших команд. Проведені перемовини з представниками іноземних агенцій щодо майбутньої співпраці.

- Я вважаю, що в нинішніх реаліях наш клуб повинен бути максимально орієнтований на європейський ринок: як в контексті продажу гравців, так і залучення унікального досвіду та знань. Продаж перспективних гравців в клуби, де вони зможуть прогресувати і рухатися далі, а Верес зможе наповнювати бюджет - пріоритет у трансферній діяльності Вереса, особливо в умовах війни. Скажу відверто, що ряд гравців нашого клубу можуть бути цікаві для ринку умовної Шотландії чи Бельгії, а звідти - відкритий широкий шлях, усе вже в руках футболістів. Окрім того, заявлена президентом ідея створення клубної Академії потребує залучення іноземного досвіду, що теж обговорювалося у ході зустрічей, - підсумував Сергій Коваль.

Новини