Народний клуб ВЕРЕС

Верес долучився до участі у конференції Клубної консультативної платформи

У четвер, 16-го червня, відбулося засідання представників клубів Європи в рамках Клубної консультативної платформи (Club Advisory Platform), яку організувала Асоціація європейських ліг. Серед інших клубів, які брали участь у конференції в Амстердамі, онлайн був представлений рівненський Верес в особі радника президента клубу - Сергія Коваля.

Під час зустрічі учасники обговорювали найбільш актуальні теми континентального футболу: новий розподіл доходів в рамках змагань УЄФА, реформи змагань, зміни правил оренди гравців, новий регламент роботи футбольних агентів, останні проблеми в сфері фінансового fair play. 

Особливо емоційним був виступ виконавчого директора УПЛ Євгена Дикого, який відкривав зустріч, та розповів про катастрофу, яка спіткала український футбол та жахіття сьогодення у зв’язку з агресією росії.

Всі учасники тепло прийняли представників України та декларували підтримку нашої держави.

- Деякі питання наразі не входять до проблематики нашого клубу, але частина тем стосувалися безпосередньо Вереса. Так зокрема ми очікуємо збільшення платежів солідарності для клубів, що не беруть участь в єврокубках, починаючи з 2024 року, обговорили нові обмеження оренди футболістів та новий підхід в роботі з агентами футболістів. Важливо бути частиною європейського футболу, членом великої футбольної родини, - резюмував Сергій Коваль.

Новини