Народний клуб ВЕРЕС

Верес не забиває пенальті і поступається Динамо

Рівняни не реалізовують пенальті, поступаються Динамо і ускладнюють собі боротьбу за виживання в УПЛ.

Динамо - Верес - 3:0 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBET-ліга, 29 тур

29 травня 2023 року, Рівне, стадіон Авангард, 15:00

Арбітр: Денис Шурман (Київська обл.). Асистенти: Дмитро Запороженко (Запоріжжя) та Віктор Нижник (Вінниця). Четвертий арбітр: Роман Блавацький (Львів). Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький). Делегат УАФ: Делегат УАФ: Едуард Карапетян (Тернопіль).

Динамо: Бущан - Сидорчук, Кабаєв (Волошин, 65), Рамірес (Гармаш, 65), Андрієвський (Шапаренко, 77), Караваєв, Дячук, Буяльський (Царенко, 77), Сирота, Дубінчак, Беніто (Тимчик, 46). Запасні: Нещерет, Боль, Шепелєв, Перріс, Яцик, Малиш, Рамадані.

в.о. головного тренера: Олександр Шовковський.

Верес: Когут - Балан, Курко, Вовченко, Гагун, Кучеров, Кльоц (Годя, 73), Блізніченко (В.Шарай, 66), С.Шарай (Лебеденко, 56), Г.Пасіч (Дахновський, 73), Гайдучик (М.Шестаков, 66). Запасні: Коркодим, Маткобожик, Хондак, Квасний, Шух, Вадовський, Протасевич.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Рамірес (49), Гармаш (89), Волошин (90+3).

Попередження: Сидорчук (26), Дячук (38), Шапаренко (83).

На 87-й хвилині Михайло Шестаков не реалізував пенальті (воротар).

Матч двадцять дев‘ятого туру був для рівнян буде номінально виїзним. Втім, відбувся він саме в Рівному на стадіоні Авангард. Нагадаємо, згідно з попередніми домовленостями клубів, осінній і номінально домашній для Вереса поєдинок червоно-чорні провели в гостях у столиці.

Обидві команди обережно розпочали гру, не форсуючи подій. Кожна помилка для Вереса на цьому етапі сезону може стати фатальною. Динамо - вже гарантувало собі четверту позицію: ні вище, ні нижче.

Перший шанс створили рівняни. На восьмій хвилині Микола Гайдучик асистував Андрію Блізніченку - удар того з лінії штрафного майданчика потягнув Георгій Бущан.

Кияни відповіли, коли Олександр Караваєв з правого флангу м‘яко навісив на лінію воротарського, звідки Ерік Рамірес пробивав головою - у руки Богдану Когуту!

До перерви суперники створили ще по одному, справді реальному моменту. Валерій Кучеров поборовся до кінця і у підкаті проштовхнув м‘яча на хід Станіславу Шараю. Той міг тікати на побачення з Георгієм Бущаном, але надто повільно реагував на розвиток атаки і втратив м‘яча.

А згодом проти Віталія Буяльського сфолив Денис Балан. Олександр Андрієвський класно виконав штрафний метрів з вісімнадцяти - м‘яч зачепив поперечину воріт Вереса - 0:0.

На старті другого тайму Динамо додало швидкості і провело дві разючі атаки. Спершу Еріку Раміресу дозволили пробити з п‘яти метрів! М‘яч рикошетом від газону влучив у поперечину воріт Вереса!

А вже за мить венесуелець все ж забив. Семен Вовченко не встиг за Еріком Раміресом, перший удар парирував Богдан Когут, але нападник Динамо був першим на добиванні - 1:0.

Інтрига у матчі трималася до самого ендшпілю. За три хвилини до завершення основного часу Олександр Сирота сфолив проти Дениса Балана у власному штрафному майданчику. Але Михайло Шестаков не зміг реалізувати пенальті, пробивши туди ж, куди падав Георгій Бущан. Це четвертий незабитий Вересом одинадцятиметровий у цьому сезоні.

А вже за мить Денис Гармаш у дотик замкнув простріл з лівого флангу від Владислава Дубінчака.

Насамкінець, на третій компенсованій хвилині Семен Вовченко невдало переривав передачу суперників, Олександр Караваєв був першим на підборі і асистував Назару Волошину - 3:0…

Втім, є і позитив. Завдяки поразці харківського Металіста Верес гарантовано уникнув прямого вильоту з УПЛ.