Народний клуб ВЕРЕС

Верес обігрує Каспій у першому зимовому спарингу

Рівненський Верес здобув вольову перемогу над казахстанським Каспієм у першому зимовому спарингу у Туреччині.

Верес - Каспій - 2:1 (2:1)

контрольний матч

30 січня 2021 року, Белек, Туреччина

Верес (1 тайм): Когут (Ющишин, 32) - Солдат, Гук, Мірошник, Нємчанінов, Тимофієнко, Кучеров, Панасенко, Дахновський, Шестаков, Гайдучик (на перегляді).

Верес (2 тайм): Ющишин (Бабійчук, 60) - Солдат, Махнєв, Гончаренко, Данилюк, Дахновський (Поворознюк, 74), Кучеров, Полюлях, Пасіч, Сергійчук, Гегедош.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Тимофієнко (11, з пенальті), Шестаков (45+1) - гравець Каспія (1).

У день контрольного матчу проти клубу Казахстанської Прем'ір-ліги Каспію у місті Белек, де мала відбутися гра, розпочався справжній шторм. Шквальний вітер з дощем - зробили усе, аби матч не відбувся. Втім, команди все ж вийшли на поле. Більше того, за таких непростих погодніх умов відбулася перша в історії народного клубу пряма відеотрансляція матчу з-за кордону.

Рівняни дуже швидко пропустили. Молодий Ігор Гук помилився з передачею, нападник Каспію перехопив м'яча і легко переграв Когута - 0:1. Йшла всього 14-та секунда матчу.

Такий початок не знітив команду Юрія Вірта. І вже за десять хвилин рівняни заробили пенальті, який чітко реалізував Віталій Тимофієнко. А на заключній хвилині ігрового часу першого тайму той же Тимофієнко відзначився асистом. Гол забив Михайло Шестаков, зігравши на випередженя і точно пробивши головою - 2:1.

Зазначимо, що у цьому матчі Юрій Вірт використав 21 футболіста. Сергій Петько та Олександр Савошко на полі не з'явилися через мікроушкодження.

Наступний контрольний матч у Туреччині Верес проведе 3 лютого проти Львова.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини