Народний клуб ВЕРЕС

Верес переконливо обігрує Алай

Рівненський Верес здобув переконливу перемогу над одним із найтитулованіших клубів Киргизстану.

Алай - Верес - 0:3 (0:0)

товариський матч

24 лютого 2021 року, Сіде, Туреччина

Верес: Бабійчук (Ющишин, 61) - Савошко, Гук, Мірошник, Данилюк, Ґуставо (на перегляді) (Дахновський, 74), Яго Перейра (на перегляді), Кучеров, Сергійчук, Поворознюк (Гегедош, 74), Гайдучик.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Мірошник (74), Сергійчук (79, з пенальті), Гайдучик (90).

На 50-й хвилині Поворознюк не реалізував пенальті (воротар).

Суперником Вереса у восьмому спаринг-матчі турецького збору став представник Киргизстану - Алай (Ош). Пам'ятаючи про те, що вже завтра червоно-чорні проведуть черговий товариський поєдинок проти казахстанського Окжетпеса, сьогодні Юрій Вірт практично увесь ігровий час довірив одним і тим же футболістам.

Рівняни довго намацували свою гру. Перший реальний момент для взяття воріт номінальних господарів Верес створив лише в середині першого тайму. Сергійчук виконав штрафний удар, завершував атаку спершу Гайдучик, потім Гук. Алай двічі врятував захисник, вибиваючи м'яча з лінії воріт!

Ще п'ять хвилин і мав забивати Поворознюк. Він в один дотик замикав навіс Данилюка зліва - воротар врятував Алай!

На старті другого тайму Михайло Сергійчук заробив пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати Дмитро Поворознюк. Наш нападник пробив не дуже вдало і програв цю дуель голкіперу суперників.

Цей пенальті став третім нереалізованим нашою командою у Туреччині. Раніше з точки не забивали Гегедош (проти Львова) та Сергійчук (проти Кривбаса).

Забити Вересу вдалося лише у заключній третині другого тайму. Роман Мірошник вдало підключився до розіграшу кутового і ударом головою у падінні розстріляв ворота команди з міста Ош - 0:1.

Ще п'ять хвилин і рівняни забили вдруге. Сергійчук вдруге у матчі заробив пенальті, але цього разу вирішив бити самотужки. І не промахнувся. Удар у стилі Паненки і це - 0:2! Це четвертий реалізований на зборах пенальті.

Крапку у грі постав Микола Гайдучик він був найспритнішим у моменті, який організували Віталій Дахновський і Роберт Гегедош. Дебютний гол Миколи Гайдучика за Верес. 0:3.

Нагадаємо, раніше у Туреччині рівняни обіграли Каспій (2:1), поступилися Львову (1:3) і Минаю (0:4), перемогли Кизилкум (1:0), програли Динамо Тбілісі (2:3), зіграли внічию із латвійською Лієпаєю (0:0) і поступилися Кривбасу (1:2).