Народний клуб ВЕРЕС

Верес стартує з перемоги на "Аврора Cup - Шлях до Перемоги-2023"

Жіноча команда народного клубу Верес здобула вольову перемогу над Поліссям у стартовому матчі "Аврора Cup - Шлях до Перемоги-2023"​​​​​​​ у Кривому Розі.

Верес - Полісся - 2:1 (0:0)

"Аврора Cup - Шлях до Перемоги-2023", 1 тур
25 лютого 2023 року, Кривий Ріг, стадіон Спарта

Верес: Луцюк - Шелест (Помʼяновська, 35), Навроцька (Гладушка, 63), Низова, Скоцик, Войт, Розлуцька, Лавренюк, Масловська (Мущенська, 19), Котовець, Нездюр.
Головна тренерка: Олена Руда.

Полісся: Калінчук - Яремчук, Кудра, Сокіл, Омельяченко (Кирик, 68), Корнійчук, Ілюшкіна (Васьківська, 70), Орлінська, Канакі, Куницька, Козлюк (Поліщук, 70). Запасні: Вознюк, Нестеровська, Терентьєва, Непошивайленко.
Головний тренер: Віктор Твардовський.

Гол: Мущенська (65, з пенальті, 69) - Корнійчук (45).

Суперником жіночої команди народного клубу Верес на благодійному турнірі "Аврора Cup - Шлях до Перемоги-2023" стало нонлігове житомирське Полісся.

Рівнянки, на правах більш досвідченої команди, домінували на полі упродовж стартової тридцятип'ятихвилинки (саме стільки, згідно з регламентом, триває один тайм кожного матчу). Втім, реалізувати свою територіальну перевагу підопічні Олени Рудої тривалий час не могли.

Спершу класний дальній удар вдався Каріні Войт - м'яч опустився над самісінькою поперечиною. Непогано на техніку також пробивала Віта Розлуцька - цього разу повз дальню стійку.

На старті другого тайму прекрасний шанс не реалізувала Владислава Нездюр - після подачі кутового справа вона головою пробила просто у руки голкіперці Полісся.

Як це часто трапляється, не забиваєш ти - забивають тобі. Рівнянки пропустили контрвипад суперниць. Діана Корнійчук забивала із відвертого офсайду, втім боковий арбітр вирішив, що м'яч до нападниці Полісся відскочив після рикошету від Каріни Войт. І це - 0:1.

Верес міг дуже швидко відігратися, але голкіперка Полісся Вікторія Корнацька продемонструвала дива реакції, відбивши удар Вікторії Лавренюк з близької відстані.

Відігратися рівнянки зуміли наприкінці матчу завдяки індивідуальним діям Діани Мущенської. Вона впевнено розібралася з двома суперницями у штрафному майданчику Полісся і змусила їх сфолити. Сама ж Діана реалізувала пенальті.

Саме Діана Мущенська філігранним ударом на техніку з лінії штрафного майданчика принесла Вересу вольову перемогу! Асистувала їй у цьому епізоді Віта Розлуцька.

Вже завтра, 26-го лютого, жіноча команда народного клубу Верес в рамках турніру "Аврора Cup - Шлях до Перемоги-2023" зіграє з Маріуполем. Початок об 11:00.

Новини