Народний клуб ВЕРЕС

Верес та Динамо розсудить Катерина Монзуль

Суддівську бригаду у матчі 17-го туру чемпіонату VBet ліги Верес - Динамо очолить сорокарічна арбітриня із Харкова Катерина Монзуль.

Нагадаємо, Катерина Монзуль - арбітриня елітної категорії FIFA. Сьогоднішній матч стане в її кар'єрі третім за участі народного клубу. У жовтні 2017-го року Катерина Монзуль працювала на грі Олександрія - Верес, яка завершилася унічию - 1:1. А цієї осені - на грі Інгулець - Верес, яка завершилася внічию - 0:0.

Сьогодні Катерині Монзуль допомагатимуть асистентки Світлана Грушко (Київська обл.) та Марина Стрілецька (Суми). Четверта арбітриня: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Ігор Хіблін (Хмельницький). Віктор Радушинський.

Також на матчі працюватиме система VAR. Арбітр VAR: Євген Арановський (Київ). Асистент арбітра VAR: Андрій Скрипка (Кропивницький). Спостерігач арбітражу VAR: Сергій Лісенчук (Київ). 

Нагадуємо, матч Верес - Динамо розпочнеться на стадіоні Авангард у Луцьку сьогодні о 14:00. Прохання до вболівальників прийти на стадіон завчасно, аби уникнути ажіотажу та скупчень людей на вхідних групах.

Новини