Народний клуб ВЕРЕС

Верес та Карпати зіграли унічию

Рівненський Верес зіграв унічию у другому поспіль матчі літнього міжсезоння. Сьогодні у Львові рівняни розійшлися миром із Карпатами.

Карпати - Верес - 1:1 (0:0)

контрольний матч

21 липня 2022 року, Львів, стадіон Україна

Верес (1 тайм): Ющишин - Гагун, Мірошник, Вовченко (на перегляді), Є.Пасіч, Кучеров, Курко, Дахновський, В.Шарай, С.Шарай, Гайдучик.

Верес (2 тайм): Коркодим - С.Шестаков, Мірошник (Гук, 55), Вовченко (на перегляді), Квасний, Кучеров (Кльоц, 60), Курко, Дахновський, Гечев, Г.Пасіч, М.Шестаков.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Репета (64) - Г.Пасіч (81).

Для обох команд звітний товариський матч став другим цього літа. Активніше на правах господарів гру розпочали львів‘яни. Вже на п‘ятій хвилині зустрічі Валерій Болденков пробивав ударом головою з близької відстані - невлучно!

Червоно-чорні відповіли фірмовим ударом Євгена Пасіча. Віенгер Вереса класно підкручував м‘яча у дальню дев‘ятку - трошки забракло влучності!

Наступний гольовий момент знову створили Карпати. Денис Кожанов пробив метрів з 17-18. Вадим Ющишин відбив м‘яча перед собою. На щастя, добивання не було.

Практично одразу господарі створили ще одну гольову нагоду. Тарануха втік від опіки і пробив повз воротаря. Верес врятувала стійка!

Після перерви більше і активніше атакуаав Верес. Віталій Дахновський пробивав з-за меж штрафного майданчика - голкіпер Карпат парирував удар!

Тим не менше, вперед у рахунку вийшли саме Карпати. Ніким не прикритий Юрій Репета на дальній стійці замкнув простріл Галенкова справа - 1:0.

Верес, втім, не зупинився і продовжив гнути свою лінію. Василь Курко пробивав головою після подачі від кутового прапорця - мимо. Потім він же виконав штрафний - просто у руки голкіперу Дмитру Фастову.

Зрівняни рахунок Вересу вдалося на старті заключної десятихвилинки матчу. Подачу Михаіла Гечева справа на дальній стійці ударом головою закнув Геннадій Пасіч. Вінгер рівнян перевисів у повітрі двох опонентів і ідеально пробив у дальній кут воріт - 1:1!

Міг Верес і перемогти. Подвійний сейв в одному епізоді виконав голкіпер Карпат! Спершу він потягнув удар Віталія Дахновського, а потім і добивання від Геннадія Пасіча.

Фінальний свисток зафіксував нічию. Карпати - Верес - 1:1!

24-го липня в Угорщині рівняни зіграють благодійний поєдинок проти Дебрецена.