Народний клуб ВЕРЕС

Верес та Колос зіграли унічию у стартовому турі чемпіонату

Рівненський Верес та ковалівський Колос зіграли унічию у стартовому турі нового сезону чемпіонату VBet ліги.

Верес - Колос - 0:0

24 липня 2021 року, Луцьк, стадіон Авангард, 1140 глядачів

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків), асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), четвертий арбітр: Олександр Шандор (Львів), спостерігач арбітражу: Михайло Овчар (Калуш). 

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях (Кльоц, 75), Кучеров, Є.Пасіч (Дахновський, 81), Г.Пасіч (Гечев, 89), Гегедош (М.Шестаков, 75), Сергійчук (Гайдучик, 89). Запасні: Кичак, Махнєв, Петько, Тимофієнко.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Колос: Волинець - Золотов, Павловець, Новак, Чорноморець, Мілько, Богданов (Задоя, 47), Чурко (Сорокін, 84), Ільїн (Дієго Сантос, 59), Костишин (Нурієв, 59), Сітчінава (Салабай, 84). Запасні: Маханьков, Гавриш, Петров, Ром.

Головний тренер: Руслан Костишин.

Попередження: Полюлях (38), Кучеров (88), Нємчанінов (90+5), Кльоц (90+6) - Ільїн (37), Сітчінава (82), Павловець (90).

Дотепер Верес та Колос зустрічалися між собою п'ять разів: 4 рази перемагали ковалівці, 1 перемогу святкували рівняни. У жодному з цих матчів не було зафіксовано нічиєї і жоден з цих поєдинків не завершився без забитих м'ячів.

Звітний поєдинок команди розпочали надактивно. Євген Пасіч пробив у руки воротарю з небезпечної позиції. У відповідь Форвард Колоса Ніка Сітчінава небезпечно пробивав метрів з десяти - повз ворота!

Втім, на тому небезпечні моменти у першому таймі вичерпалися. Наступного удару в бік воріт глядачам на трибуні довелося чекати пів години. Андрій Богданов наважився на удар метрів з 30-ти і м'яч пролетів зовсім поряд із поперечиною воріт Богдана Когута.

У неспішному темпі з великою кількістю силової боротьби команди відіграли майже годину гри. Футбольний цейтнот перервали брати Пасічі. Євген виконав класний діагональний навіс, а Геннадій точно і сильно пробив ножицями через себе - Колос виручив воротар!

Тут же Волинець вступив у гру, парирувавши удар Михайла Сергійчука з близької відстані у ближній кут.

Колос відповів миттєво. Спершу команду виручив Дмитро Нємчанінов, поборовшись і відігравши епізод до кінця. А потім Богдан Когут парирував удар від Анатолія Нурієва. 

Ще більше оживив гру вихід Дахновського. Віталій одразу сам створив собі момент - вирвався на оперативний простір і цілив у дальній кут воріт - повз рамку! 

Наприкінці гри обидві команди ризикували менше. У підсумку - нульова нічия. Перша в історії протистоянь Вереса і Колоса. Рівняни здобувають перше турнірне очко після повернення до Української Прем'єр-ліги.


Новини