Народний клуб ВЕРЕС

Верес у Ковалівці поступився Колосу

Рівняни не реалізували декілька прекрасних шансів у кожному з таймів і програли у Ковалівці.

Колос - Верес - 2:0 (0:0)

чемпіонат України з футболу, VBet-ліга, 10 тур

31 жовтня 2022 року, Ковалівка, стадіон Колос, 13:00

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя). Асистенти: Олександр Холодинський (Харківська обл.), Станіслав Марулін (Херсонська обл.). Четвертий арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ). Делегат УАФ: Юрій Титаренко (Київ). Спостерігач арбітражу: Сергій Цимбал (Житомир).

Колос: Волинець - Ємець, Чоботенко, Новак, Зозуля, Мілько, Оріховський (Богданов, 75), Кузик (Болбат, 66), Ільїн, Смирний (Ісаєнко, 79), Лисенко (Попов, 66). Запасні: Маханьков, Фесюн, Чорноморець, Золотов, Гончаренко, Задоя, Соловйов, Велетень.

Головний тренер: Ярослав Вишняк.

Верес: Когут - Гагун, Курко, Вовченко, Є.Пасіч, Кльоц (Лебеденко, 79), Кучеров, Дахновський, В.Шарай, С.Шарай (М.Шестаков, 85), Гайдучик (Сергійчук, 71). Запасні: Юшищин, Коркодим, Мірошник, Квасний, С.Шестаков, Поворознюк.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Ільїн (68), Чоботенко (76).

Попередження: Оріховський (19), Зозуля (19) - Дахновський (63), Курко (90).

Ковалівці на правах господарів поля на старті поєдинку атакували дещо гостріше. Не в останню чергу - завдяки помилкам рівнян в обороні. 

Роман Гагун віддав невдалу поперечну передачу на Василя Курка і тим самим вивів на побачення із Богданом Когутом Олега Ільїна. На щастя, переможцем із цієї дуелі вийшов наш воротар.

Згодом Денис Кузик перехопив таку ж невдалу передачу назад на свого голкіпера від Василя Курка. М'яч пройшов повз вже порожніх воріт Вереса.

Втім, завершувався тайм під акомпанемент атак Вереса. А дирижерами виступали брати Шараї. Спершу Владислав на швидкості увірвався у штрафний майданчик Колоса і в оточенні трьох опонентів примудрився класно прицілитися у дальній кут воріт - стійка!

А потім Станіслав Шарай вдало обробив м'яча після відскоку і пробивав метрів з десяти - надійно зіграв в цьому епізоді Євген Волинець!

Супермомент рівняни не реалізували одразу після перерви. Віталій Дахновський заробив право на штрафний. А класний і технічний удар Дмитра Кльоца прийняла на себе поперечина воріт Колоса!

Не забиваєш ти - забивають тобі. Результативною для господарів стала банальна атака правим флангом з верховою передачею на лінію воротарського майданчика. Євген Пасіч програв позицію Олегу Ільїну і ніким не прикритий гравець Колоса ударом головою ростріляв Богдана Когута - 1:0.

Верес одразу ж відповів. Знову на виконання пробивав Владислав Шарай - цього разу з-під поперечини м'яч потягнув Євген Волинець!

І знову забив Колос. Сергій Чоботенко на ближній стійці виграв верхову дуель у Василя Курка і ударом головою у ближній кут замкнув подачу зліва від кутового прапорця - 2:0.

Четверта у сезоні поразка рівнян.

Новини