Народний клуб ВЕРЕС

Верес U19 перериває програшну серію

Після чотирьох поразок поспіль у чемпіонаті VBet ліги команда Богдана Самардака зуміла перервати невтішну серію. У матчі проти Минаю рівняни мали шанси вирвати перемогу, але не скористалися ними.

Верес U19 - Минай U19 - 0:0

чемпіонат України з футболу, VBet ліга U19, 5 тур

20 серпня 2021 року, Березне, стадіон Колос, 400 глядачів

Арбітр: Максим Скрипник. Асистенти: Ірина Рачинська, Ірина Чайка. Четвертий арбітр: Максим Фірсов. Спостерігач арбітражу: Андрій Шандор.

Верес U19: Мигаль - Олексієвець, Гук, Савчук, Барабаш (Гаврук, 90+2), Переходько (Білоусов, 86), Дячук (Біленький, 69), Лисюк, Левчук, Зайко, Вадовський (Овсійчук, 69). Запасні: Грищенко, Романюк, Древаль.

Старший тренер: Богдан Самардак.

Минай U19: Кемкін - Махінка (Щербина, 5), Авраменко, Скиба, Свистельник, Диянчук, Голуб (Максимець, 71), Станкович, Бодня, Марків (Чабан, 71), Пастернак (Кашперук, 53). Запасні: Кашка, Рубаненко, Дурдас.

Старший тренер: Олексій Полянський.

Суперником рівнян у матчі п'ятого туру VBet ліги U19 став Минай. Як і рівняни, команда із Закарпаття програла усі чотири попередні зустрічі. Тож підопічні Богдана Самардака цілком реально розраховували перервати у цьому поєдинку свою невдалу серію.

Як підсумок - вболівальники, що зібралися на стадіоні Колос у Березному, побачили доволі динамічне протистояння з великою кількістю гольових моментів біля обох воріт.

Особливо активно молодь Вереса та Минаю грала після перерви. Роман Лисюк не використав вихід тет-а-тет із голкіпером гостей. А Ігор Гук пробив вище воріт, виконуючи штрафний удар з шістнадцятиметрової дистанції.

На протилежній половині поля рівнян двічі рятував Назар Мигаль. Наш голкіпер у стрибку витягнув м'яча з-під поперечини після дальнього удару суперника. А потім вийшов переможцем і у ближньому бою.

Верес U19 здобув перший заліковий бал у чемпіонаті VBet ліги. Такий же здобуток - у Миная.

Нагадаємо, завтра о 17:00 на стадіоні Авангард у Луцьку зустрінуться головні команди рівнян та закарпатців.