Народний клуб ВЕРЕС

Верес U19 поступився у Дніпрі

У матчі восьмого туру юнацького чемпіонату України з футболу Верес в гостях поступився Дніпру-1.

Дніпро-1 U19 - Верес U19 - 4:1 (2:1)

чемпіонат України з футболу, VBet ліга U19, 8 тур

17 вересня 2021 року, Дніпро, НТБ Дніпро-1

Арбітр: Олексій Гаркуша, асистенти арбітра: Іван Чернишов, Єлизавета Настусенко, четвертий арбітр: Андрій Воєвода, спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков.

Дніпро-1 U19: Кінарейкін - Попов, Чалий (Ніколишин, 60), Кононов, Батагов (Щуров, 60), І.Матюшенко, Ківінда, Демиденко (Колодежний, 73), Ярмолюк, Єршов (Кравченко, 60), Бешляга (Мельниченко, 46). Запасні: Паршиков, Козубенко, Руденко, В.Матюшенко.

Головний тренер: Геннадій Щекотилін.

Верес U19: Мигаль - Олексієвець, Гук, Овсійчук (Барабаш, 72), Дячук (Левчук, 81), Переходько, Шух (Грищенко, 86), Вадовський, Смітюх (Древаль, 81), Лисюк (Білоусов, 81), Савчук. Запасні: Гаврук.

Старший тренер: Богдан Самардак.

Голи: Батагов (11), Ківінда (24, 48), Кравченко (73, з пенальті) - Гук (30).

Попередження: Матюшенко (20) - Смітюх (76)

Вилучення: Матюшенко (78, друге попередження).

Ключовим у звітному поєдинку став третій гол у ворота нашої команди. Пропустивши вже на третій хвилині другого тайму, рівняни не зуміли знову повернутися у гру. І у підсумку поступилися.

Завтра, 18 вересня, у Дніпрі зіграють основні команди Дніпра-1 та Вереса. Початок гри о 17:00.