Народний клуб ВЕРЕС

Верес U19 зазнав четвертої поразки у сезоні

У матчі четвертого туру чемпіонату юнацької VBet ліги команда Богдана Самардака поступилася полтавській Ворсклі.

Верес U19 - Ворскла U19 - 0:2 (0:1)

чемпіонат України з футболу, VBet ліга U19, 4 тур

13 серпня 2021 року, Березне, стадіон Колос

Арбітр: Сергій Дубиківський. Асистенти: Дмитро Кіцкай, Олег Мімнонов. Четвертий арбітр: Максим Фірсов. Спостерігач арбітражу: Юрій Власенко.

Верес U19: Мигаль - Олексієвець, Овсійчук, Савчук, Барабаш (Біленький, 72), Шух (Лисюк, 46), Переходько (Білоусов, 72), Левчук (Гаврук, 88), Вадовський, Зайко, Дячук. Запасні: Грищенко, Романюк, Древаль.

Старший тренер: Богдан Самардак.

Ворскла U19: Ісенко - Павлюк, Ізотов, Мороховець, Книш, Кулаковський (Амількар, 75), Черниш (Швець, 27), Білик (Стаднік, 75), Нестеренко, Прус, Мкомола (Конате, 67). Запасні: Домолега, Івашевич, Пархоменко, Овсянніков, Бабешко.

Старший тренер: Віталій Косовський.

Голи: Мкомола (40), Конате (83).

Попередження: Шух (32) - Нестеренко (9), Ісенко (26), Швець (28).

Вилучення: Павлюк (25).

Суперником юнацької команди рівненського Вереса у матчі четвертого туру VBet ліги U19 став один із лідер чемпіонату - полтавська Ворскла, яка на старті сезону виграла два з трьох свроїх поєдинків.

Рівняни, які на старті чемпіонату продовжують відчувати проблеми з реалізацією та налагодженням гри в атаці, на рівних із суперником відіграли практично увесь перший тайм. Гості навіть більше нервували, що стало причиною чималої кількості порушень правил з їхнього боку.

Але перед самою перервою рівняни припустилися помилки, яка вартувала пропущеного голу. На 40-й хвилині гри полтавець Ярослав Білик розрізав центральну зону нашої оборони, Оскар Мкомола втік від Олександра Савчука і проштовхнув м'яча повз голкіпера рівненського команди Назара Мигаля - 0:1.

Прикро, що у цей час гості вже грали у чисельній меншості.

За схожим сценарієм пройшов другий тайм. Рівняни намагалися атакувати, але до забитого м'яча справа не дійшла. Натомість, Верес пропустив вдруге. І знову наприкінці тайму. Гол створили легіонери Ворскли, що вийшли на заміну. Саліф Конате замкнув передачу Амількара зліва - 0:2.

20 серпня, у наступній календарній грі юнацького чемпіонату, Верес U19 в Березному прийме Минай.

А завтра, у Луцьку зіграють основні команди рівненського Вереса і полтавської Ворскли. Початок зустрічі о 17:00.