Народний клуб ВЕРЕС

Верес в УПЛ: статистичні підсумки першої половини сезону

Сімнадцять очок у п’ятнадцяти зіграних поєдинках. З такими показниками рівненський Верес завершив перше коло чемпіонату VBet ліги сезону 2022/2023. Пропонуємо згадати головні події цього відрізку турнірного шляху і проаналізувати статистичні показники усієї команди та її окремих виконавців.

Українська Прем’єр-ліга
15 матчів: +5, =2, -8
Різниця м’ячів: 17-20
17 очок

Перша частина нинішнього чемпіонату - унікальна для рівненського Вереса. 12 із 15 зіграних поєдинків наша команда провела в гостях. І лише 3 гри - на власному полі.

На старті цього сезону Верес забив вже більше м’ячів, аніж за такий же період минулого чемпіонату (17 проти 16 минулоріч). Втім і пропустив більше (20 проти 15 минулоріч). Та й турнірних очок рівняни набрали менше, аніж за підсумком першого кола сезону 2021/2022 (17 цього року проти 22 минулоріч).

Загалом оборона нашої команди відпрацювала на нуль лише у двох матчах (сухі мінімальні перемоги над Чорноморцем і Кривбасом).

На своєму полі:
3 матчі: +0, =1, -2, 1 очко
Різниця м’ячів: 3-5

На виїзді:
12 матчів: +5, =1, -6, 16 очок
Різниця м’ячів: 14-15

У першому колі поточного чемпіонату червоно-чорні здобули одну розгромну перемогу - в гостях над Металістом 1925 - 4:1. І жодного разу не програли з великим рахунком.

Календарний рік Верес завершив серією із чотирьох поразок поспіль. Це найгірша серія команди у чемпіонаті із сезону 2017/2018. Тоді Верес зазнав чотирьох поразок поспіль у другій частині чемпіонату УПЛ. Втім, у той час команда вже не претендувала на виліт, чи єврокубки і не мала суттєвої турнірної мотивації.

У поточному чемпіонаті рівняни тричі пробивали пенальті. Два реалізував Дмитро Кльоц, свій удар не забив Віталій Дахновський. У наші ворота був призначений один одинадцятиметровий - його реалізував Михайло Мудрик.

Гвардійці
Шестеро футболістів зіграли у складі команди в усіх без виключення матчах чемпіонату. Це Богдан Когут, Роман Гагун, Семен Вовченко, Валерій Кучеров, Олександр Лебеденко і Владислав Шарай – по 15 поєдинків. Лідери за кількістю хвилин на полі: Богдан Когут та Семен Вовченко – лише вони відіграли в усіх поєдинках без замін. По 1350 хвилин.

Найменше ігрового часу мали: Микола Квасний (5 матчів і 236 хвилин), Сергій Шестаков (6 матчів і 102 хвилини).
Жодної хвилини на полі у цьому сезоні поки не провели Вадим Ющишин, Арсеній Коркодим і Дмитро Поворознюк.

Бомбардири
Лише 5 із загальної кількості м’ячів у першій половині чемпіонату забили форварди. Натомість, 11 разів голами відзначалися наші півзахисники. Ще 1 гол на рахунку захисника.

Лідер у внутрішньо командній гонці бомбардирів у чемпіонаті - Дмитро Кльоц. На його рахунку - 4 голи.

3 голи в матчах УПЛ забив Віталій Дахновський, по 2 - Микола Гайдучик, Валерій Кучеров і Михайло Шестаков, по 1 м’ячу - на рахунку Семена Вовченко, Олександр Лебеденко, Станіслав Шарай і Михайло Сергійчук.

Асистенти
Тричі у нинішньому чемпіонаті партнерам асистував Микола Гайдучик. Два асисти - на рахунку Владислава Шарая. По 1 асисту у Романа Гагуна, Євгена Пасіча, Геннадія Пасіча, Дмитра Кльоца, Валерія Кучерова, Віталія Дахновського, Олександра Лебеденка і Станіслава Шарая.

Гол+пас
5 - Дмитро Кльоц, Микола Гайдучик
4 - Віталій Дахновський
3 - Валерій Кучеров
2 - Олександр Лебеденко, Михайло Шестаков, Станіслав Шарай, Владислав Шарай
1 - Роман Гагун, Євген Пасіч, Геннадій Пасіч, Михайло Сергійчук, Семен Вовченко.