Верес завершив унічию перший матч турецького збору

У турецькому Белеку рівняни сьогодні зіграли унічию проти команди Градець Кралове із Чехії.

Верес - Градець Кралове - 1:1 (0:1)

контрольний матч

24 січня 2022 року, Белек, Туреччина

Верес (1 тайм): Кичак - Савошко, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Петько, Крейда, Є.Пасіч, Гечев, Панасенко, Брук (на перегляді).

Верес (2 тайм):  Когут - С.Шестаков, Гук, Мірошник, Маргарян, Полюлях, Кучеров, Кобак (на перегляді), Г.Пасіч, Дахновський, Гайдучик.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Г.Пасіч (70).

Якщо для рівнян сьогоднішня гра стала дебютною на зборах у Туреччині, то чехи розпочали підготовку до відновлення внутрішнього чемпіонату раніше. Минулої п‘ятниці Градець Кралове обіграв польський Радом‘як - 2:1.

Вочевидь, наші суперники наразі перебувають у значно кращому ігровому тонусі. Адже саме чехи активніше розпочали гру. Та й упродовж усього ігрового часу Градець Кралове активніше і агресивніше пресингував червоно-чорних.

На 17-й хвилині зусилля наших суперників увінчалися успіхом. Затяжна багатоходова атака команди у білих футболках завершилася гострою передачею центральною зоною і точним ударом у ближній верхній кут воріт метрів з дванадцяти - 0:1!

До перерви Верес міг відігратися двічі. Але обидва рази Михаіл Гечев не реалізував свої нагоди. спершу він втік від опіки, пробив повз голкіпера, але не влучив у рамку воріт. А потім у схожому епізоді пробив просто у голкіпера.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм. Чехи атакували, Верес намагався відповідати контратаками. В одній із них Едвард Кобак міг зрівнювати рахунок, але занадто далеко відпустив м‘яча і втратив шанс для прицільного удару після класної передачі на хід з глибини поля.

Рівняни відігралися за двадцять хвилин до фінального свистка. Геннадій Пасіч ідеально виконав штрафний удар метрів з двадцяти - м'яч влетів у дальній нижній кут воріт - 1:1!

Потім суперники змагнували ще по одному шансу. Рівняни вчотирьох вийшли проти одного чеського голкіпера, але якимось дивом не зуміли забити!

А чехи не реалізували перспективний штрафний - м'яч пролетів над поперечиною. Нічия.

Наступну гру Верес проведе 29-го січня проти аутсайдера чеської Fortuna-ліги - футбольного клубу Карвіна.