Народний клуб ВЕРЕС

Верес здобув другу перемогу на зборах у Туреччині

Рівненський Верес сьогодні у Белеку здобув свою другу перемогу на турецьких зборах. Команда Юрія Вірта обіграла представника узбекистанської Суперліги Кизилкум (Зарафшан).

Кизилкум - Верес - 0:1 (0:0)

товариський матч

8 лютого 2021 року, Белек

Верес (1 тайм): Ющишин - Савошко, Мірошник, Гончаренко, Данилюк, Тимофієнко, Петько, Полюлях, Пасіч, Шестаков, Гегедош.

Верес (2 тайм): Когут - Солдат, Гук, Махнєв, Нємчанінов, Кучеров, Панасенко, Дахновський, Ґуставо (на перегляді), Гайдучик (Перейра, 74), Сергійчук.

Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Дахновський (51).

Попередження: Петько (28).

Напередодні гри із командою узбекистанської Суперліги до табору рівненського Вереса прибули двоє бразильців: Густаво та Яго Перейра. І сьогодні Юрій Вірт, вперше за час тренувального збору у туреччині, в кожному з таймів зіграв повністю іншим складом.

Відкрити рахунок у матчі із Кизилкумом рівняни могли вже на першій хвилині гри. Гегедош виконав рейд лівим флангом, самотужки обіграв пів команди суперників і віддав передачу під удар в район одинадцятиметрової позначки. Втім, там нікого з партнерів не виявилося.

Номінальні господарі відповіли своїм напів моментом. "Пожежу" перед власними воротами влаштували центрбеки червоно-чорних. Вадим Ющишин вчасно втрутився і ліквідував небезпеку. Знову у гру наш голкіпер вступив вже за дві хвилини, коли у стрибку потягнув удар когось із гравців Кизилкума з-за меж штрафного майданчика.

Завершувався перший тайм під акомпонемент атак Вереса. Шестаков бив ножицями - мимо воріт. Тимофієнко виконав штрафний удар - у руки воротарю, Пасіч опинився без опіки у вигідній позиції - знову на місці голкіпер!

А щойно розпочався другий тайм - Верес забив. Потенційний новачок Густаво поборовся на бровці і виконав непоганий навіс у штрфну, який на дальній стійці після забігання замкнув Віталій Дахновський - 0:1.

Команда Юрія Вірта і далі мала відчутну ігрову перевагу, але забити вдруге не зуміла. Хоча, шанси для цього у рівнян були.

Після двох поспіль поразок Верес нарешті знову перемагає у Туреччині. Наступним спаринг-партнером рівнян стане Динамо Тбілісі. Ця гра відбудеться 11 лютого.