Народний клуб ВЕРЕС

Верес здобуває третю перемогу на старті сезону!

Рівненський Верес завдяки голу Віталія Дахновського вперше в історії обігрує Кривбас на його полі і здобуває вже третю перемогу у чотирьох стартових поєдинках нового сезону!

Кривбас - Верес - 0:1 (0:1)

чемпіонат України з футболу, VBET ліга, 4 тур
10 вересня 2022 року, Київ, НСК Олімпійський, без глядачів

Арбітр матчу: Дмитро Кривушкін (Харків). Асистенти: Денис Марченко, Руслан Єрмоленко (обидва - Чернігів). Четвертий арбітр: Дмитро Панчишин ( Харків). Спостерігач арбітражу: Олександр Кран (Харків). Делегат УАФ: Андрій Таран (Київська обл).

Кривбас: Кліщук - Вернидуб, Татарков (Семотюк, 82), Стецьков, Якимець, Семенов, Хомченовський (Кораблін, 37), Шевченко (Понєдєльнік, 46), Волошин (Задерака, 82), Хобленко, Устименко.

Запасні: Сарнавський, Хома, Зотько, Ловріч, Нябейє, Рябов, Банада, Дебелко.
Головний тренер: Юрій Вернидуб.

Верес: Когут - Гагун, Вовченко, Мірошник, Є.Пасіч (Квасний, 75), Дахновський (В.Шарай, 75), Кучеров (Курко, 90), Кльоц, Г.Пасіч, Лебеденко (С.Шарай, 90), Гайдучик (Сергійчук, 72).

Запасні: Ющишин, Коркодим, Поворознюк, М.Шестаков.
Головний тренер: Юрій Вірт.

Гол: Дахновський (28).

Попередження: Вернидуб (32), Татарков (43), Стецьков (49) - Вовченко (45+2), Дахновський (67), Сергійчук (86).

Кривбас та Верес сьогодні вперше зустрілися у матчі елітного дивізіону чемпіонату України у 21-му столітті. Востаннє суперники грали понад двадцять п'ять років тому і, що цікаво, Верес ніколи раніше не обігрував Кривбас на його полі.

Гру обидві команди розпочали без розвідки і на зустрічних курсах. Вже на восьмій хвилині матчу вийти вперед міг Кривбас. Назар Волошин подав з кута поля, Богдан Когут невдало зіграв на виході, а Віталій Вернидуб головою пробивав у кут воріт - трохи неточно!

Верес відповів дальнім, але ще більш неточним ударом від Геннадія Пасіча - у руки голкіперу.

Згодом було гостріше. Знову Геннадій Пасіч пробивав з-за меж штрафного майданчика - м‘яч просвистів над хрестовиною воріт Кривбаса! А потім Микола Гайдучик у дотик замикав передачу низом від Геннадія Пасіча з лівого флангу - мимо!

Рівняни нагнітали. І зрештою їм пощастило. Валерій Кучеров передачею справа знайшов у центрі штрафного майданчика суперників Олександра Лебеденка. Той під тиском, але все ж спокійно віддав під удар набігаючому Дахновському - м‘яч після пострілу Віталія на шаленій швидкості влетів у дев‘ятку воріт господарів - 0:1!

Майже одразу Верес мав забивати вдруге. Микола Гайдучик ударом головою замикав подачу від кутового прапорця зліва - неточно.

Другий тайм стартував із небезпечного удару Назара Волошина. Але після цього команди взяли майже двадцятихвилинну паузу - практично без моментів. 

Аж поки на поле не вийшов Михайло Сергійчук. Він одразу включився у гру. Отримав м‘яча спиною до воріт, розвернувся і пробив - поряд зі стійкою!

Ще за п'ять хвилин саме Михайло Сергійчук поборовся на фланзі, зберіг м'яча і віддав під удар на Геннадія Пасіча - постріл того заблокував захисник Кривбаса! М‘яч влучив у руку гравця господарів! Але арбітр цього не помітив!

Арбітр Дмитро Кривушкін додав шість хвилин до основного часу матчу. У цей час господарі не зуміли створити серйозної небезпеки володінням Богдана Когута. А Верес впевнено довів гру до перемоги. Третьої у стартових чотирьох поєдинках нового сезону.

Новини