Народний клуб ВЕРЕС

Вікторія ЛАВРЕНЮК: "Виклик до збірної - це і особистий виклик для мене"

Футболістка рівненського Вереса Вікторія Лавренюк у складі збірної України U19 наступного тижня зіграє у матчах першого етапу чемпіонату Європи УЄФА. Українки протистоятимуть командам Австрії, Німеччини та Ізраїлю. Поєдинки відбудуться у Тель-Авіві. Емоціями від виклику до збірної України Вікторія Лавренюк поділилася із інформаційною службою народного клубу Верес.

- Вікторіє, що для тебе означає виклик до збірної?

- Виклик до збірної - це і особистий виклик для мене. Тому, що це велика відповідальність - представляти Україну на світовій арені. Хочеться показати достойний рівень і хороший результат. По-друге, як на мене, побувати в таборі збірної - це хороший досвід для молодої гравчині, аби рости далі.

- Які враження від тренувань у таборі збірної? З ким потоваришувала?

- Враження тільки позитивні. Отримую для себе корисну інформацію з теорії і практики. Подобається, що є жива конкуренція - це додає ще більшого азарту, бажання рухатись далі.

Робота над собою завжди дає позитивний результат.

Футбол - це гра, яка об’єднує. Тому намагаюся спілкуватись зі всіма дівчатами, дізнаюсь про них більше, щоб з напівслова розуміти одна одну на полі.

- Чого очікуєш від виступу в Ізраїлі? На що здатна команда?

- Нам протистоятимуть дуже сильні суперники: Австрія, Німеччина, Ізраїль. Тому буде непросто! Наша команда налаштована робити все можливе, аби продемонструвати позитивний результат. 

- Як оцінюєш свій виступ за клуб на старті сезону?

- У новому сезоні моя гра за Верес дещо відрізняється від минулого. У Вищій лізі - нелегко, але я і вся наша команда плідно працюємо, аби брати очки.


Календар матчів збірної України U19:

08.11 – УКРАЇНА – Австрія – 12:00 

11.11 – Німеччина – УКРАЇНА – 11:00

14.11 – Ізраїль – УКРАЇНА – 15:00

Новини