Народний клуб ВЕРЕС

Віталій ДАХНОВСЬКИЙ: «Своє майбутнє пов‘язую з Вересом»

Півзахисник рівненського Вереса Віталій Дахновський розповів про підписання трирічного контракту із червоно-чорними та поділився очікуваннями від старту нового сезону.

- Радий продовжити свою співпрацю з Вересом. Цей клуб допоміг мені зробити крок у великий футбол. Тому я щасливий залишатися тут і допомагати здобувати перемоги.

Влітку чув про інтерес до мене іншого клубу. Втім, конкретної пропозиції я не отримував. Зараз вже немає сенсу повертатися до цієї теми. Своє майбутнє я пов‘язую з Вересом.

Контракт на три роки - це насправді невеликий термін. Сподіваюся, за цей час ми зуміємо пробитися до єврокубків. Особисто я докладу максимум зусиль для досягнення цієї мети.

Прикро, що цього літа ми втратили декількох важливих для нас футболістів. Це гравці хорошого рівня. Але це життя. До команди прийшли нові хлопці, які доводитимуть, що вони достойні місця в основі і битимуться за результат. 

Не хочу робити прогнозів на новий сезон. Вірю, що команда демонструватиме хороший футбол і закріпиться щонайменше у середині турнірної таблиці, - сказав Віталій Дахновський.

Нагадаємо, новий сезон для двадцятитрирічного Віталія Дахновського стане третім поспіль у складі рівнян. У двох попередніх півзахисник зіграв за Верес 47 матчів, забив 3 голи та став чемпіоном Першої ліги.

Новини