Народний клуб ВЕРЕС

Віталій ТИМОФІЄНКО: «Прогнозую велику кількість боротьби на кожному клаптику поля»

Матч минулого туру чемпіонату Першої ліги проти волочиського Агробізнеса став першим у цьому календарному році офіційним поєдинком для півзахисника рівненського Вереса Віталія Тимофієнка. Тривалий час футболіст відновлювався після важкої травми і лише зараз повертається до своїх оптимальних кондицій. Нагадаємо, саме гол Віталія Тимофієнка приніс виїзну перемогу Вересу над Кристалом у грі першого кола (3:2). Напередодні повторного матчу проти херсонців півзахисник поділився своїми думками про це протистояння:

- Віталію, ти в минулій грі вперше після травми повернувся на поле. Які емоції пережив? Чи повністю вже відновився від травми?

- В минулому матчі вийшов на заміну. Емоції, звичайно, були неймовірні. Єдине, що трохи розчарувало - це нічийний результат. Перервалася наша прекрасна переможна серія. А загалом - радий, що нарешті відновився, що повернувся на поле. Сподіваюся в наступних матчах принести реальну користь команді.

- Як вважаєш, чого не вистачило команді, аби дотиснути Агробізнес?

- Думаю, команді просто не вистачило свіжості. Було помітно, що хлопці втомилися. Практично одним і тим же складом команда провела всі останні матчі. Хлопці перенаситилися грою.

- Зважаючи на те, що Кристал в минулій грі переміг Оболонь і перебуватиме на емоційному підйомі - наскільки складною буде наступна гра і чому?

- Я дивився гру Кристал - Оболонь. Було помітно, що херсонці билися за перемогу. Бо вони опинилися в не дуже комфортному турнірному становищі. Впевнений, вони дуже хочуть залишитися в Першій лізі. Тому найближча гра проти Кристала буде для нас дуже непростою. Суперник - дуже мотивований. Кристал намагається зберегти місце в Першій лізі, тому прогнозую велику кількість боротьби на кожному клаптику поля. Але ми готові до цього і, сподіваюся, здобудемо чергову перемогу.

- Який фактор буде вирішальним у грі проти Кристала?

- Думаю, якщо не програємо боротьбу і виконаємо все, що вимагає тренерський штаб - то переможемо у цьому матчі. Але, повторюся, буде дуже багато боротьби. Головне - цю боротьбу не програвати. Тим паче, ми граємо вдома. Кожен наш футболіст підійде до цієї гри з максимальною відповідальністю.

Новини