Народний клуб ВЕРЕС

"Я люблю Верес": full restart

Цей день настав. Впевнені, ви його чекали не менше, ніж ми! Адже нас об’єднують не лише ейфорія перемог і біль поразок. Ми з вами єдині в бажанні бачити колаборацію клуб/вболівальник/бізнес у форматі "WIN-WIN".

Відтак, ми анонсуємо full restart програми лояльності  "Я ЛЮБЛЮ ВЕРЕС". Від сьогодні і щотижня ми доповнюватимемо перелік партнерської мережі закладів та послуг. ⠀

Чому це важливо для бізнесу? У період нестабільної економічної ситуації ми можемо стати красивим об’єднавчим майданчиком. Промоція місцевого малого і середнього бізнесу ніколи не буває зайвою. То ж, від нас - велика мапа закладів і послуг Рівненщини, інформаційна підтримка на наших інформаційних ресурсах та тисячі вдячних клієнтів! ⠀ 

Чому це важливо для рівнян? Картка члена Народного клубу займає особливе місце не лише в гаманці вболівальника, але й у серці! Адже, є символом приналежності до великої червоно-чорної родини. Умови програми лояльності передбачають не лише вигідну знижку на різні товари та послуги, але й абонементи на домашні матчі (за умов позитивної епідситуації)!

Ну і не забуваємо про найголовніше - ми завжди можемо зустрічатися великою червоно-чорною родиною у закладах, які є партнерами програми лояльності "Я люблю Верес".

Далі буде.

Новини