Народний клуб ВЕРЕС

Як відпочивають футболісти Вереса: єгипетське сонце та рідне Рівне

Після переможного кубкового поєдинку проти Маріуполя (1:0) футболісти і тренерський штаб «червоно-чорних» вирушили у майже двомісячну відпустку. Знову разом у Рівному команда збереться наприкінці січня, футболісти пройдуть медогляд та вирушать на збори до Туреччини. А поки – час для відпочинку та родини. Як відпочивають футболісти Вереса у період зимової відпустки – дізнаємося далі:

Захисник Ігор СОЛДАТ відпустку проводить у колі родини. І вже встиг по засмагати під єгипетським сонцем. 

- Перед Новим роком встигли з дружиною злітати до Єгипту, де відпочивали з кумами, яких давно не бачили. Новий рік зустрічали з друзями в Одесі. Різдво святкуватимемо у Києві з батьками. Потім повернуся до Рівного, де готуватимуся до зборів.

Вже встиг побувати у Єгипті іще один захисник нашої команди – Роман МІРОШНИК

- Відпустку проводимо з родиною у Рівному. Але вже також встигли злітати до Єгипту. Там нас привабило неймовірно гарне море. Враження – не розчарували. Дуже гарний риф, багата морська фауна, тепла погода, що дуже контрастує з українською зимою. Також ця подорож була для нас особливою тим, що стала першою в житті для нашої донечки Єви. Вона теж була у захваті від побаченого.

Відпочив наприкінці старого року під єгипетським сонцем і нападник Михайло СЕРГІЙЧУК

- Нічого особливого цього року не планували на період відпустки. Злітали з родиною до Єгипту: погрілися на сонечку, покупалися у морі. І повернулися додому до Рівного. Тут зустрічали Новий рік, тут же святкуватимемо і Різдво. Найголовніше завдання, аби за період цих свят до мене не прилипла парочка зайвих кілограмів.

Захисник Дмитро МАХНЄВ відпустку проводить вдома у Дніпрі. І продовжує тренування. 

- Відпочиваю вдома у Дніпрі. Проводжу час із родиною та дівчиною. Граю у футбол з друзями та регулярно відвідую тренажерний зал.

У Рівному проводить відпустку півзахисник Валерій КУЧЕРОВ

- Усю відпустку проводжу вдома у Рівному. З родиною. Хотілося б показати якісь яскраві фото, але їх поки немає. Чекаємо снігу, який сподіваємося випаде – тоді й фото одразу будуть.

Новини