Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ФАЛКО: "Робимо все для того, аби навесні зіграти на новому стадіоні"

Керівник фірми-генпідрядника робіт з реконструкції стадіону Авангард та член наглядової ради народного клубу Верес Юрій Фалко розповів про хід робіт на будівництві арени:

- Процес будівництва ускладнюється з двох причин. Перша - це погода. Ми поки не можемо завершити частину земляних робіт. Наприклад, облаштування теплотрас, завершення під'єднання західної трибуни до центральної системи каналізування. Очікуємо на потепління і пришвидшимося.

Друга причина - це фінансування. Чекаємо додаткових коштів з державного бюджету. Обіцяють, що вони надійдуть у цьому році. Ми були змушені залучати кредитні кошти. Це додаткові витрати.

На процес будівництва поки все це кардинально не вплинуло. Ми не зупиняли роботи і не ставимо ультиматуми. Розуміємо, що якби минулого року через відсутність фінансування ми зупинили роботи - взагалі ніяких грошей не отримали б. І це був би удар і по репутації міста, і клубу, і нашої фірми. Всі субпідрядники і виконавці вже показали себе професіоналами. Тому я їм усім вдячний.

Зараз ми працюємо над завершенням вхідної групи, котельні, яка потрібна для підігріву поля. Завершуємо опоряджувальні роботи на західній трибуні, на 95% готові приміщення у східній трибуні, фасад. Ще в грудні хотіли розпочати роботи з благоустрою території. Це поки не вдалося, бо погода не дозволяє. 

Ми вже встановили табло. Вже прибули освітлювальні щогли. Фундаменти готові. Чекаємо на освітлювальне обладнання.

Робимо все для того, аби навесні зіграти на новому стадіоні Авангард. Потрібно ще отримати акт на експлуатацію, пройти сертифікацію УАФ. Але, думаю, це все реально.   

Новини