Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Футболісти отримують серйозні навантаження"

Головний тренер Вереса Юрій Вірт підсумував перший тиждень зборів рівнян у Туреччині.

- Які враження від першого тижня зборів тут, в Анталії?

- Ми задоволені тим, як пройшов перший тиждень зборів. Для команди створені прекрасні умови. Все організовано на високому рівні: готель, харчування, басейн, сауна. А найголовніше - якісні футбольні поля. Звичайно, нам десь з погодою не дуже пощастило, адже 3-4 дні не зупинялася злива, був сильний вітер. Хоча, цей недолік нівелювався прекрасною якістю полів, де працювати одне задоволення. Тому, все, що заплановано, ми виконуємо. Футболісти отримують серйозні навантаження, і, можна сказати, терплять.

- Чи аналізували вже перший спаринг-матч команди?

- На вихідних провели контрольну гру проти Каспія, якою я вцілому задоволений, зважаючи на те, що вона була першою. В ній були задіяні майже всі футболісти. Усі проявили себе з найкращого боку зважаючи на важкі погодні умови. Тим не менш, є над чим працювати, адже суперник більше контролював м'яч, а в наших діях було чимало браку. Загалом враження позитивні.

- Проти Каспію не зіграли Петько і Савошко. Чи скоро побачимо їх на полі знову?

- Обоє зазнали мікропошкоджень, які і завадили взяти участь у спарингу. І якщо Савошка ми очікуємо побачити завтра у загальній групі, то Петько продовжує відчувати дискомфорт, тому його повернення до занять поки що не планується.

- Перед початком зборів Ви анонсували приїзд потенційних новачків. Коли вони приєднаються до команди?

- Щодо новачків - орієнтовно найближчої неділі до нас мають приєднатися два футболісти з Бразилії, які не змогли прилетіти раніше через обмеження, спричинені пандемією. Наразі вони знаходяться в Україні і чекають на завершення карантину, після чого відразу беруть курс на Туреччину.

Нагадаємо, у Туреччині Верес базується у селищі Белек неподалік Анталії, і уже встиг провести контрольну гру проти представників Казахстану ФК Каспій, в якій здобув вольову перемогу з рахунком 2:1. 3 лютого рівняни зіграють проти Львова.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини