Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Поступилися в рахунку, але не за змістом гри"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт прокоментував гру команди у матчі з Ворсклою, а також згадав про календар матчів червоно-чорних:

- Сьогодні нам не вистачило голу, забитого до перерви. Я подякував команді за гру. Ми провели хороший матч. Поступилися в рахунку на табло, але не за змістом гри. На жаль, ми більше помилялися в обороні. 

Результат першого тайму - несправедливий. Ми не використали свої моменти. Потім були змушені активніше йти вперед, високо пресингувати. А другий гол і вилучення - закрили гру. 

Так, нам було непросто. Бо були змушені вдатися до ротації. А Ворскла грала основою. Тому є питання до організаторів турніру, до транслятора. Чому Ворскла після сьогоднішньої кубкової гри у чемпіонаті грає в понеділок, а ми - в суботу? Чому Олександрія та Металіст 1925, які вчора відіграли на Кубок, матчі чемпіонату проводять у неділю, а нам вже завтра їхати в гості до Інгульця? 

Всі повинні бути в рівних умовах. 

Чому сьогодні не зіграв Михайло Шестаков? Ми збиралися випустити його на поле з перших секунд. Але у нього набрякло коліно. Тому прийняли рішення поберегти футболіста.

Новини