Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Програвати з таким рахунком неприємно, але ми не засмучуємося"

Наставник Вереса Юрій Вірт прокоментував гру проти Миная.

- Ми уже встигли розібрати перший тайм з командою. Основні моменти, на які слід звернути увагу - голи, пропущені зі стандартних положень, мало агресивних дій в атаці, лише один напівмомент, та й той після кутового.

Сьогодні було багато сумбуру, браку і дитячих помилок. Видно, що команда грає під навантаженнями, адже навіть неозброєним оком було помітно, що ми виглядали важко. І якщо з ПФК Львів нам вдавалося більше, то сьогодні втома давалася взнаки.

У другому таймі гостроти біля воріт суперника майже не вдалося створити, хоча ми вимагаємо як мінімум завершувати атаки ударами по воротах. Нам поки не вистачає свіжості. Програвати із рахунком - 0:4 неприємно, але ми не засмучуємося. Такий результат у контрольному поєдинку - прикрість, але не більше.

Звісно, ми даємо грати і молоді, якої у нас достатньо. Спостерігаємо за їхніми діями на фоні хороших суперників - і Гук, і Данилюк, і Савошко, і Гайдучик. Сьогодні також перевірили воротарську позицію, дали Когуту відпочити, а по тайму зіграли Ющишин і Бабійчук.

Серед втрат поки що лише Мірошник, який травмувався. Всі інші здорові і продовжують роботу.

Нагадаємо, що рівняни, які грали на фоні серйозних фізичних навантажень, не змогли нічого вдіяти із представником УПЛ Минаєм, якому поступилися із рахунком - 0:4.