Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Результат - закономірний"

Головний тренер Вереса Юрій Вірт прокоментував гру своєї команди у Кропивницькому.

- Навіть нічия - це один бал до скарбнички. Тому, ми задоволені результатом і грою. Два дні тому ми відіграли проти Ворскли. Але сьогодні непогано виглядали фізично, не поступалися більш свіжим футболістам Інгульця. А наприкінці гри ми навіть переважали суперників. Десь не вистачало нам майстерності. Міг Михайло Шестаков вирішити долю гри, але не реалізував свій шанс. Це була рівна гра з невеликою кількістю моментів. Задоволені результатом.

Важка бойова гра, багато єдиноборств. Ми в них не поступилися - тому результат закономірний. Ми - дебютанти Прем'єр-ліги і радіємо кожному турнірному очку. Інгулець - непростий суперник. Вони внизу турнірної таблиці, теж дуже хотіли перемогти - тому все закономірно.

Так, ми намагалися підсилювати атаку. Добре увійшли у гру свіжі футболісти, додали нам швидкості, чіплялися за м'яч. До них немає зауважень.

Зараз ми матимемо два дні вихідних. Команда дуже втомилася. Бо ми зіграли три гри за сім днів. Відпочинемо і з новими силами вийдемо на гру проти Зорі.

Новини