Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Щоб відбирати очки у грандів - потрібно забивати голи"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт прокоментував дії своїх підопічних у виїзному поєдинку проти столичного Динамо.

- Сьогодні була бойова гра. В першому таймі ми організовано і дисципліновано зіграли в обороні. І до забитого м'яча Динамо фактично не мало серйозних шансів забити. Ми самі створили цей гольовий момент для суперника. Після свого невдалого ауту - одразу отримали атаку і виконавська майстерність Циганкова вирішила долю цього епізоду. А з ним - і матчу.

Після пропущеного голу ми почали грати агресивніше. Почали пресингувати суперника. Непогано володіли м'ячем. Але до перерви не створили реальних гольових моментів.

В другому таймі в нас два моменти було. Хороший шанс мав Віталій Дахновський після передачі з флангу - не влучив у ворота. І потім також було непогане стандартне положення, яке ми не використали.

Наприкінці матчу Динамо мало перевагу. Ми грали в більш авантюрний футбол. Хотілося відігратися, бігли вперед. І Динамо могло забити вдруге.

По самовіддачі в мене до команди питань немає. Всі доклали максимум зусиль. Ми розуміємо силу київського Динамо. Але такому супернику треба забивати. Розраховувати на 0:0 - дуже важко. Ми не забили. В нас є така проблема у матчах проти грандів. Не можемо подолати оборону. А щодо захисних дій - в мене зауважень немає.

Як і у матчі проти Шахтаря - індивідуальні помилки позначилися на результаті матчу. Командно - ми дуже добре захищаємося. Натомість, в нас є індивідуальні помилки, після яких нам одразу забиваємо. Ми сьогодні вкидали аут і одразу через десять секунд нам забили гол.

В захисті ми командно відіграли добре. А над атакою треба ще працювати. Бо в нас був момент-півтора - треба їх забивати.

Ми непогано відіграли. Але щоб відбирати очки у грандів - потрібно забивати голи.