Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Сьогодні ми заслужили перемогу"

Головний тренер рівненського Вереса Юрій Вірт підсумував гру проти ВПК-Агро, в якому його підопічні святкували перемогу (1:0):

- Сьогодні ми заслужили перемогу. Це однозначно. Ми створили велику кількість гольових моментів. Перший тайм, фактично, гра йшла на одній половині поля. Десь не на висоті була реалізація. Десь воротар ВПК-Агро грав дуже добре, виручав свою команду. Я думаю, що грою на футбольному полі хлопці заслужили цю перемогу. Дуже драматичну. 95 хвилина, стандарт і гол. Привітав всю команду. Якщо так гратимемо далі - виконаємо поставлені завдання.

Ми аналізували гру суперника. Свою останню гру вони також провели з п'ятьма захисниками. Обіграли Оболонь. Тому ми вивчили ВПК-Агро. Такі редути важко подолати. Але нам це вдавалося: за рахунок швидкості і флангових гравців. Вся команда суперника сьогодні оборонялася. І в них є хороший потенціал, якщо вони в усіх матчах гратимуть так, як проти нас і Оболоні.

Щодо поля. Це не газон, а клаптик землі. Футболісти колінами вели м'яча. Це дуже важко. Це складно назвати полем. Потрібно його в найкоротший час приводити в порядок. Щоб ми могли грати на газоні, а не на землі. Думаю, всі це розуміють.

Новини