Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Створили небагато, але дуже небезпечних моментів"

Головний тренер Вереса Юрій Вірт прокоментував переможний для своєї команди (2:1) матчі у Кременчуці:

- Дуже сподобалася команда суперника. Ми аналізували їхні матчі. Кремінь дуже добре відіграв у двох попередніх поєдинках. І не зовсім заслужено здобув в них лише одне очко. 

Ми ж хвилювалися після важкої гри з Чорноморцем. Дуже багато було витрачено сил і емоцій, яких сьогодні не вистачало нам. Хотіли більше зіграти на класі, але остерігалися суперника. Казав команді, що потрібно налаштовуватися не лише на Чорноморець, а й на Кремінь.

Головне - є результат. Якість гри? В обороні могли зіграти краще. Особливо, в першому таймі. Атакувальними ж діями - я задоволений. Створили небагато, але дуже небезпечних моментів. Виручав Кремінь голкіпер. Олійник - герой матчу.

Грали агресивно. Реалізували пенальті. Потім контролювали гру. Я задоволений командою. Розумію, що було багато емоцій після пенальті. Я запитав після гри, чи був пенальті - отримав відповідь, що був. Тим паче, Дахновський на високій швидкості рухався. Там мікроконтакту вистачило. Не думаю, що мають бути якісь зауваження до роботи арбітра. 

- Чому Гегедош не потрапив до заявки на матч?

- У нього травма. Роберт не приїхав на гру з нами. Також не могли розраховувати сьогодні на Пасіча, який в ніч перед грою відчув недомагання. Вирішили його поберегти.

Новини