Народний клуб ВЕРЕС

Юрій ВІРТ: "Я вірю у свою команду"

Головний тренер рівненського "Вереса" розповів про старт підготовки до матчів плей-офф та нового сезону, імовірність кадрових змін та емоції, які пережив після рішення Виконкому УАФ про проведення матчів плей-офф між командами Першої та Другої ліг.

- Станом на сьогодні ніхто з футболістів не виявив бажання залишити команду. Першого липня команда та тренерський штаб у повному складі збираються у Рівному. Робимо усі необхідні медичні процедури і приступаємо до роботи. Контракти з усіма футболістами буде продовжено до 20-го серпня. Вже тоді, знаючи точно, в якій лізі ми проведемо наступний сезон - будемо приймати кадрові рішення. - розповів головний тренер команди Юрій ВІРТ інформаційній службі народного клубу.

У ході підготовки до матчів плей-офф можливі лише одна-дві зміни у складі. Вже зараз ми ведемо перемовини із футболістами, які можуть нас посилити. Якщо ці перемовини пройдуть успішно - лише тоді будемо думати і вирішувати, чи прощатися з кимось вже під час тренувальних зборів.

Емоції від рішення Виконкому УАФ про проведення матчів плей-офф? Було багато емоцій. Команди УПЛ - грають, Перша ліга отримала дозвіл грати. Навіть обласні і районні змагання відновлюють. Не грає лише Друга ліга. Хоча, команди Другої ліги повинні грати матчі плей-офф. Всі повинні бути в рівних умовах. Тому до цього рішення у мене є багато запитань. Я завжди підтримував спортивний принцип. Вважаю, що можна було б знайти більш справедливий варіант виходу із ситуації. Але ми приймаємо рішення Виконкому УАФ. Ми будемо готуватися. Я вірю в свою команду. Вірю, що навіть в такій ситуації ми зможемо досягнути мети.

Нагадаємо, наступного тижня рівненський "Верес" відновить повноцінний тренувальний процес і розпочне підготовку до матчів плей-офф за путівку до Першої ліги та нового сезону загалом. У середу, першого липня, команда у повному складі збереться у Рівному. Після проходження передбачених медичним протоколом тестів та перевірок - футболісти та тренерський штаб розпочнуть перший тренувальний збір. Загалом таких зборів заплановано три.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

Новини